«Список Шиндлера» Томас Кініллі

«Список Шиндлера» Томас Кініллі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
13281 переглядів
13281 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Список Шиндлера» Томаса Кініллі (анотація)

“Список Шиндлера” – одна з найбільш культових книг у світовій літературі, на основі якої було знято легендарний фільм з однойменною назвою. Ця реалістична драма, випущена на екрани режисером Стівеном Спілбергом, отримала сім нагород “Оскар”. Зачепивши болючу тему Холокосту, автор твору Томас Кенналі навіть не міг подумати, наскільки вразить серце історія про врятування життя польських євреїв однією людиною з ворожого табору.

Автор запрошує читачів зазирнути у найстрашнішу сторінку минулого століття – у події Другої Світової війни. Все, що описував письменник, насправді відбулося в окупованій німцями Польщі. Німецький підприємець, член нацистської партії, власник фабрики Оскар Шиндлер, ризикуючи життям та своїм положенням, ідучи на неймовірні хитрощі, зміг врятувати від загибелі в газових камерах більше тисячі євреїв.

Взявши їх на роботу до своєї фабрики під приводом “найбільш кваліфікованих робітників”, він постійно укривав їх від смертельної небезпеки, перевозячи до ніби новостворених концтаборів Польщі та Чехословаччини. До самого закінчення війни ніхто з німецького командування не здогадувався про істинні наміри Оскара.

Описуючи подвиг Шиндлера, Томас Кенналі не ідеалізує головного героя. Він показує німецького промисловця звичайною людиною зі своїми недоліками та слабкостями, підкреслюючи реалістичність сюжету. Письменник протиставляє Шиндлера його ж співвітчизникам, які безжально знищували нещасних євреїв або наражали їх на нелюдські страждання.

Книга “Список Шиндлера” змушує задуматися над тим, наскільки безсердечними й жорстокими можуть бути люди. Починаючи читати цей твір, відчуваєш несамовитий вир емоцій, які не відпускають до останньої сторінки та залишають стійкий післясмак.

“Список Шиндлера” – це книга, написана мовою болю та страждань. Щоб зрозуміти, в чому полягає справжня цінність життя, варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн цю жахливу і водночас прекрасну історію, яка торкає найглибші струни душі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Список Шиндлера» Томаса Кініллі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Список Шиндлера» Томаса Кініллі

2 відповіді до “Список Шиндлера”

  1. Лариса Лариса сказав:

    Подібну книгу треба написати про українців та російсько-українську війну 2014-(сподіваюся максимум)2023 років.

  2. Аліна Аліна сказав:

    Перш ніж подивитись фільм, я вирішила звернутись до оригіналу, книга «Список Шиндлера». В основі твору жахлива історія з війни. Саме тоді німці знищували всіх євреїв їх право на життя та існування. Спочатку книга здалась мені важкою, тому що не просто читати про те, як одні люди вбивають інших, але згодом цей роман довів мені, що він вартий уваги. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *