«Список Шиндлера» Томас Кініллі

«Список Шиндлера» Томас Кініллі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3670 переглядів
3670 переглядів

Про книгу «Список Шиндлера» Томаса Кініллі

“Список Шиндлера” – одна з найбільш культових книг у світовій літературі, на основі якої було знято легендарний фільм з однойменною назвою. Ця реалістична драма, випущена на екрани режисером Стівеном Спілбергом, отримала сім нагород “Оскар”. Зачепивши болючу тему Холокосту, автор твору Томас Кенналі навіть не міг подумати, наскільки вразить серце історія про врятування життя польських євреїв однією людиною з ворожого табору.

Автор запрошує читачів зазирнути у найстрашнішу сторінку минулого століття – у події Другої Світової війни. Все, що описував письменник, насправді відбулося в окупованій німцями Польщі. Німецький підприємець, член нацистської партії, власник фабрики Оскар Шиндлер, ризикуючи життям та своїм положенням, ідучи на неймовірні хитрощі, зміг врятувати від загибелі в газових камерах більше тисячі євреїв.

Взявши їх на роботу до своєї фабрики під приводом “найбільш кваліфікованих робітників”, він постійно укривав їх від смертельної небезпеки, перевозячи до ніби новостворених концтаборів Польщі та Чехословаччини. До самого закінчення війни ніхто з німецького командування не здогадувався про істинні наміри Оскара.

Описуючи подвиг Шиндлера, Томас Кенналі не ідеалізує головного героя. Він показує німецького промисловця звичайною людиною зі своїми недоліками та слабкостями, підкреслюючи реалістичність сюжету. Письменник протиставляє Шиндлера його ж співвітчизникам, які безжально знищували нещасних євреїв або наражали їх на нелюдські страждання.

Книга “Список Шиндлера” змушує задуматися над тим, наскільки безсердечними й жорстокими можуть бути люди. Починаючи читати цей твір, відчуваєш несамовитий вир емоцій, які не відпускають до останньої сторінки та залишають стійкий післясмак.

“Список Шиндлера” – це книга, написана мовою болю та страждань. Щоб зрозуміти, в чому полягає справжня цінність життя, варто скачати (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) або прочитати онлайн цю жахливу і водночас прекрасну історію, яка торкає найглибші струни душі.

Скачати безкоштово книгу «Список Шиндлера» Томаса Кініллі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Список Шиндлера» Томаса Кініллі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *