«Список запрошених» Люсі Фолі

«Список запрошених» Люсі Фолі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
243 переглядів
243 переглядів

Короткий зміст книги «Список запрошених» Люсі Фолі (анотація)

Книга «Список запрошених» Люсі Фолі буде цікавою тим, хто любить історії з елементами драми і детективу. Особливість сюжету у тому, що показано різні погляди на одну й ту ж ситуацію. Кожен персонаж дивиться «зі своєї дзвіниці» на те, що відбулось, тому і варіантів, чому все сталось саме так, буде декілька. Звісно, це ускладнить процес пошуку відповіді, але, можливо, різні версії в результаті складуться в єдину картинку…

Разом з дійовими особами історії ви опинитесь на мальовничому острові поблизу Ірландії, коли будете читати онлайн книгу «Список запрошених» Люсі Фолі українською мовою, бо саме там буде проходити пишне весілля. Побратись вирішили молоді, красиві і успішні закохані, яким для повного щастя не вистачало лише родини. Відомий телеведучий і успішна бізнесвумен – ідеальна пара, для якої організовано розкішне свято.

Гості вже прибули, церемонія почалась. Здається, все йде за планом. Але чомусь раптом починаються конфлікти, хтось згадує про давню образу, а хтось безпідставно (чи ні?) починає ревнувати… Через поведінку дружки весілля взагалі ледь не опиняється під загрозою зриву, та найгірше навіть не це. Ситуація стає максимально напруженою, коли знаходять мертвою одну людину…

Пропонуємо скачати книгу «Список запрошених» Люсі Фолі українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у доступних форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), щоб дізнатись, хто ж вбивця і чому він вирішив зіпсувати свято молодятам.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Список запрошених» Люсі Фолі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Список запрошених» Люсі Фолі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *