«Сталь та Сонячний шторм» Редгрейн Лебовскі

«Сталь та Сонячний шторм» Редгрейн Лебовскі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1523 переглядів
1523 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сталь та Сонячний шторм» Редгрейн Лебовскі (анотація)

Книга «Сталь та Сонячний шторм» Редгрейна Лебовскі є продовженням його першої фентезійної книги. Продовження «Кісток та Зоряного пилу» здивує прихильників серії, що знайдуть для себе багато нового в продовженні, але, що більш важливо, це увага автора до його світу, який поповнився новими деталями. Провівши роботу над помилками, Лебовскі вдалося виправити ті моменти, що негативно позначились на першій книзі, зробивши більший акцент на сильних моментах сюжету. Останній став динамічнішим та активніше залучав читача в саму оповідь, не даючи йому моменту відірватись від читання.

Минула глава історії закінчилась на тому, що Адель, головна героїня, була коронованою в Сонячному королівстві. Але для останнього все ставало щодня дедалі гірше. Бунтівники та заколотники набирають силу, а їх центр опиняється в містечку Шу. Разом з тим відбувається набагато більше, поки починається невловиме для більшості протистояння між Інкарнатом Чорної діри та Сонця, що ось-ось мають зійтися в смертельному двобої.

Назріває війна і це очевидно всім, тому Адель не планує сидіти, склавши руки, очікуючи неминучої катастрофи, що торкнеться всіх та кожного. В книзі стала набагато більше батальних сцен, в яких герої не нехтують своїми силами, що не можуть не вразити. Проте найбільш вражаючим та емоційним моментом історії можна назвати епілог, який змушує завмерти в очікуванні кінцевої глави трилогії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сталь та Сонячний шторм» Редгрейн Лебовскі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сталь та Сонячний шторм» Редгрейн Лебовскі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *