«Сталкер» Борис Стругацький, Аркадій Стругацький

«Сталкер» Борис Стругацький, Аркадій Стругацький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
120 переглядів
120 переглядів

Про книгу «Сталкер» Бориса Стругацького, Аркадія Стругацького

Брати Стругацькі подарували нам одну з найзахоплюючих історій про постапокаліптичний світ. Що відбувається в найближчому майбутньому з людьми, котрим вдалось пережити техногенну катастрофу? Яким буде життя тих небагатьох, що залишаться наодинці з напівзруйнованим світом? Щоб дізнатись про це, пропонуємо читати онлайн книгу «Сталкер» Бориса Стругацького та Аркадія Стругацького українською мовою.

Люди рідко задумуються про майбутнє наступних поколінь, а коли розуміють, що трагедії не уникнути, виявляється занадто пізно. Цього разу безвідповідальність вчених призводить до аварії, що залишає в пітьмі добру половину території Землі.

Герой книги «Сталкер» не тільки вижив, але й зміг призвичаїтись до умов, що залишили йому предки. Ось вже кілька років він займається проведенням екскурсій для авантюристів, котрі відвідують зону відчуження заради візиту в таємну кімнату. Згідно з легендами, вона виконує бажання.

Майбутня подорож провідника обіцяє стати такою ж, як і всі попередні. Його клієнти – письменник та професор. Вони не викликають недовіри, однак насправді ці двоє зовсім не такі, якими здаються на перший погляд.

Які пригоди чекають провідника цього разу? Відомі фантасти дадуть відповідь, якщо ви вирішите скачати книгу «Сталкер» Бориса Стругацького та Аркадія Стругацького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сталкер» Бориса Стругацького, Аркадія Стругацького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *