«Стань сильнішим» Брене Браун

«Стань сильнішим» Брене Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Стань сильнішим» Брене Браун

Брене Браун – американська дослідниця, письменниця та викладач, відома своїми відкриттями в галузі психології поведінки. Її як науковця завжди цікавили відчуття сорому, переляку та образи, і вона провела в цій сфері багато досліджень, щоб виявити вплив цих деструктивних механізмів на людську психіку.

Книга Браун “Стань сильнішим” є однією з найвідоміших психологічних праць у всьому світі. Її особливо важливо читати тим, хто пасує перед труднощами, відчуває втому від свого оточення та від того тягаря, який навалився на ослаблені плечі.

Брене Браун викладає матеріал з розмахом вченого – пояснюючи причини пригніченого стану людини та занурюючи читача у власну психіку з детальним описом всіх процесів. Авторка не зводить основну ідею до втішання або вироблення позитивного мислення, а занурюється глибше, аж до витоків людських відчуттів.

Її теорія є дещо жорстокою по відношенню до людини, проте вона працює на сто відсотків. Після якогось потрясіння ми намагаємось забути негативний емоційний досвід, викреслити його з пам’яті, проте Брене наполягає на тому, що з ним треба працювати. Тільки розклавши все по поличках та зрозумівши себе, людина може піднятися після падіння та піти далі із засвоєним життєвим уроком.

Цінністю книги “Стань сильнішим” є її велика практична складова. Авторка дає велику кількість цінних рекомендацій та порад, наводить приклади практичних прийомів та вправ, які дозволяють зазирнути до своїх переживань та вивчити причини своєї вразливості. Також варто звернути увагу на цікаві додатки та рекомендації до виконання самостійних завдань. Посилання на інші твори з цієї тематики допоможуть розібратися в ній більш глибоко.

Якщо ви вирішите скачати книгу “Стань сильнішим”, ви дізнаєтеся про тонкощі правильного спілкування з оточуючими, навчитеся виробляти віру в себе, опановувати свої почуття та приводити їх до ладу. Цей мотивуючий твір можна порівняти з еліксиром віри, який допоможе подолати будь-які труднощі.

Завантажити безкоштовно книгу «Стань сильнішим» Брене Браун

Завантажити книгу «Стань сильнішим» у форматі:

Рекомендації

Бути щасливіше. Сьогодні. Зараз. Завжди
Бути щасливіше. Сьогодні... Тал Бен-Шахар
Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху
Працюй чотири години на ... Тімоті Феррісс
Дари недосконалості. Як полюбити себе таким, який ти є
Дари недосконалості. Як ... Брене Браун
Неординарні. Історії успіху
Неординарні. Історії успіху Малколм Гладуелл

Відгуки на книгу «Стань сильнішим» Брене Браун