«Стань сильнішим» Брене Браун

«Стань сильнішим» Брене Браун

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
20522 переглядів
20522 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Стань сильнішим» Брене Браун (анотація)

Брене Браун – американська дослідниця, письменниця та викладач, відома своїми відкриттями в галузі психології поведінки. Її як науковця завжди цікавили відчуття сорому, переляку та образи, і вона провела в цій сфері багато досліджень, щоб виявити вплив цих деструктивних механізмів на людську психіку.

Книга Браун “Стань сильнішим” є однією з найвідоміших психологічних праць у всьому світі. Її особливо важливо читати тим, хто пасує перед труднощами, відчуває втому від свого оточення та від того тягаря, який навалився на ослаблені плечі.

Брене Браун викладає матеріал з розмахом вченого – пояснюючи причини пригніченого стану людини та занурюючи читача у власну психіку з детальним описом всіх процесів. Авторка не зводить основну ідею до втішання або вироблення позитивного мислення, а занурюється глибше, аж до витоків людських відчуттів.

Її теорія є дещо жорстокою по відношенню до людини, проте вона працює на сто відсотків. Після якогось потрясіння ми намагаємось забути негативний емоційний досвід, викреслити його з пам’яті, проте Брене наполягає на тому, що з ним треба працювати. Тільки розклавши все по поличках та зрозумівши себе, людина може піднятися після падіння та піти далі із засвоєним життєвим уроком.

Цінністю книги “Стань сильнішим” є її велика практична складова. Авторка дає велику кількість цінних рекомендацій та порад, наводить приклади практичних прийомів та вправ, які дозволяють зазирнути до своїх переживань та вивчити причини своєї вразливості. Також варто звернути увагу на цікаві додатки та рекомендації до виконання самостійних завдань. Посилання на інші твори з цієї тематики допоможуть розібратися в ній більш глибоко.

Якщо ви вирішите скачати книгу “Стань сильнішим” (безкоштовно у форматах fb2, txt, epub, rtf) чи прочитати онлайн, ви дізнаєтеся про тонкощі правильного спілкування з оточуючими, навчитеся виробляти віру в себе, опановувати свої почуття та приводити їх до ладу. Цей мотивуючий твір можна порівняти з еліксиром віри, який допоможе подолати будь-які труднощі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Стань сильнішим» Брене Браун українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стань сильнішим» Брене Браун

Одна відповідь до “Стань сильнішим”

  1. Карина Карина сказав:

    Є в житті дні коли розумієш, шо треба брати себе в руки та змінюватись. Таке озаріння до мене прийшло після книги Стань сильнішим. Це справжній шедевр якому як на мене немає рівних. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *