«Старі гультяї» Іван Нечуй-Левицький

«Старі гультяї» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
600 переглядів
600 переглядів

Про книгу «Старі гультяї» Івана Нечуя-Левицького

Зібралась компанія людей похилого віку та й гайда скаржитись на життя! І поки баби осуджували поганих невісток та неслухняних дочок, діди вирішували свої ділові справи, і все це запивали домашньою горілкою. А навкруги – краса, початок літа, зеленіють левади та квітнуть соняшники. Благодать!

Книга «Старі гультяї» – гумористичне оповідання. Один із епізодів життя пращурів-українців. Події, які відбулись у садку діда Грицая під грушами викликають у вас посмішку. Да, люди не змінюються! І неважливо в якому часі вони живуть – зараз, або сто з гаком років тому.

Радимо читати онлайн книгу «Старі гультяї» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Творчість цього письменника ми вивчали ще у школі, але саме цей твір стане для вас приємним відкриттям.

І поки шановне зібрання пригощалось у садку, насолоджуючись гарними краєвидами, смачними пиріжками та горілкою з перцем, з ними відбулись деякі смішні та навіть небезпечні для життя речі. Які саме, дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Старі гультяї» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Як завжди у автора, неймовірний опис навколишнього середовища. Краса – у всьому!

Скачати безкоштово книгу «Старі гультяї» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Старі гультяї» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *