«Старі-старі казки» Оксана Калина

«Старі-старі казки» Оксана Калина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
763 переглядів
763 переглядів

Про книгу «Старі-старі казки» Оксани Калини

Як ви ставитеся до казок? Чи вважаєте ви їх виключно дитячою літературою з дуже спрощеною мораллю та давно зрозумілими істинами? Оксана Калина зламала ці стереотипи та здивувала українського читача казками для дорослих – глибокими, злободенними та витонченими, з неабиякою життєвою мудрістю та здоровим оптимізмом. До її книги «Старі-старі казки» увійшло двадцять п’ять невеликих творів філософсько-іронічного характеру з яскраво вираженим казковим сюжетом.

Письменниця створила дивний мікс з класичних фантастичних образів та сучасних реалій, об’єднавши всі казкові історії потужною мораллю та філософськими роздумами. На сторінках її книги ви зустрінетеся зі знайомими з дитинства принцами й принцесами, драконами та відьмами, персонажами дитячих казок Попелюшкою, Жар-Птицею, королем Дроздобородом тощо.

Але на читача очікують також несподіванки, які продиктувало сучасне життя. Цікавими та повчальними є побутові історії «Казка про Фейсбук», «Принцеса і соплі». Крім того, до збірки входить чимало творів філософського характеру – «Казка про Щастя», «Казка про Карму», «Казка про два береги» та інші. У цих історіях кожен впізнає себе та посміється разом з авторкою з примх і забаганок дорослих хлопчиків і дівчаток.

Збірка «Старі-старі казки» схожа на відверту душевну розмову зі старим другом. Письменниця спонукає до роздумів та ставить відкриті питання, ніби пропонуючи читачеві сумісну творчість зі створення казок або використання його життєвого досвіду. Завдяки гумористичній та невимушеній манері написання, великій кількості живих діалогів книга читається дуже легко. Наприкінці кожної казки ви знайдете короткі висновки та нотатки щодо основних ідей творів, часто таке підсумовування змушує замислитися над прочитаним та зробити власні умовиводи.

Якщо ви хочете зануритися у казкову реальність, не відходячи від життєвих реалій, а на щоденні турботи подивитися крізь призму філософії, пропонуємо вам читати онлайн або скачати чарівну збірку «Старі-старі казки» Оксани Калини у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Гості нашого сайту знайдуть її безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Старі-старі казки» Оксани Калини

Рекомендації

Відгуки на книгу «Старі-старі казки» Оксани Калини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *