«Старі-старі казки» Оксана Калина

«Старі-старі казки» Оксана Калина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1203 переглядів
1203 переглядів

Короткий зміст книги «Старі-старі казки» Оксани Калини (анотація)

Як ви ставитеся до казок? Чи вважаєте ви їх виключно дитячою літературою з дуже спрощеною мораллю та давно зрозумілими істинами? Оксана Калина зламала ці стереотипи та здивувала українського читача казками для дорослих – глибокими, злободенними та витонченими, з неабиякою життєвою мудрістю та здоровим оптимізмом. До її книги «Старі-старі казки» увійшло двадцять п’ять невеликих творів філософсько-іронічного характеру з яскраво вираженим казковим сюжетом.

Письменниця створила дивний мікс з класичних фантастичних образів та сучасних реалій, об’єднавши всі казкові історії потужною мораллю та філософськими роздумами. На сторінках її книги ви зустрінетеся зі знайомими з дитинства принцами й принцесами, драконами та відьмами, персонажами дитячих казок Попелюшкою, Жар-Птицею, королем Дроздобородом тощо.

Але на читача очікують також несподіванки, які продиктувало сучасне життя. Цікавими та повчальними є побутові історії «Казка про Фейсбук», «Принцеса і соплі». Крім того, до збірки входить чимало творів філософського характеру – «Казка про Щастя», «Казка про Карму», «Казка про два береги» та інші. У цих історіях кожен впізнає себе та посміється разом з авторкою з примх і забаганок дорослих хлопчиків і дівчаток.

Збірка «Старі-старі казки» схожа на відверту душевну розмову зі старим другом. Письменниця спонукає до роздумів та ставить відкриті питання, ніби пропонуючи читачеві сумісну творчість зі створення казок або використання його життєвого досвіду. Завдяки гумористичній та невимушеній манері написання, великій кількості живих діалогів книга читається дуже легко. Наприкінці кожної казки ви знайдете короткі висновки та нотатки щодо основних ідей творів, часто таке підсумовування змушує замислитися над прочитаним та зробити власні умовиводи.

Якщо ви хочете зануритися у казкову реальність, не відходячи від життєвих реалій, а на щоденні турботи подивитися крізь призму філософії, пропонуємо вам читати онлайн або скачати чарівну збірку «Старі-старі казки» Оксани Калини у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Гості нашого сайту знайдуть її безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Старі-старі казки» Оксани Калини українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Старі-старі казки» Оксани Калини українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Старі-старі казки» Оксани Калини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *