«Старосвітські батюшки та матушки» Іван Нечуй-Левицький

«Старосвітські батюшки та матушки» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1777 переглядів
1777 переглядів

Про книгу «Старосвітські батюшки та матушки» Івана Нечуя-Левицького

«Родзинка» творчості Івана Нечуя-Левицького – атмосферний опис українського побуту та колориту, розгортання картини сільського життя з його клопотами й соціальними проблемами. У своїй книзі «Старосвітські батюшки та матушки» письменник зобразив життя українського духовенства кінця XIX століття, показавши обряди та звичаї, що існували в ті часи у попівських родинах.

Повість відрізняється легкістю й гострою іронією – завдяки живим діалогам, численним комічним сценам письменник описав реалістичні образи тих часів. У центрі сюжету постають дві попівські родини. Починаючи читати онлайн книгу «Старосвітські батюшки та матушки» Івана Нечуя-Левицького українською мовою, відразу бачиш, якими аморальними насправді були люди, наближені до Бога.

Сам автор народився у сім’ї священика, проте не продовжив справу батька та зруйнував попівську династію. Добрі знання побуту духівництва дозволили йому створити сміливий та яскравий твір, де він відобразив все, чим переймалися в таких сім’ях. Тодішня «еліта» відрізнялася пияцтвом і хабарництвом, а господарські клопоти часто затьмарювали здоровий глузд.

Якщо ви хочете відпочити й замислитися над справжніми моральними і сімейними цінностями, радимо скачати книгу «Старосвітські батюшки та матушки» Івана Нечуя-Левицького у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Будь-який з них доступний безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Старосвітські батюшки та матушки» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Старосвітські батюшки та матушки» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *