«Старосвітські батюшки та матушки» Іван Нечуй-Левицький

«Старосвітські батюшки та матушки» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5448 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Старосвітські батюшки та матушки» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

«Родзинка» творчості Івана Нечуя-Левицького – атмосферний опис українського побуту та колориту, розгортання картини сільського життя з його клопотами й соціальними проблемами. У своїй книзі «Старосвітські батюшки та матушки» письменник зобразив життя українського духовенства кінця XIX століття, показавши обряди та звичаї, що існували в ті часи у попівських родинах.

Повість відрізняється легкістю й гострою іронією – завдяки живим діалогам, численним комічним сценам письменник описав реалістичні образи тих часів. У центрі сюжету постають дві попівські родини. Починаючи читати онлайн книгу «Старосвітські батюшки та матушки» Івана Нечуя-Левицького українською мовою, відразу бачиш, якими аморальними насправді були люди, наближені до Бога.

Сам автор народився у сім’ї священика, проте не продовжив справу батька та зруйнував попівську династію. Добрі знання побуту духівництва дозволили йому створити сміливий та яскравий твір, де він відобразив все, чим переймалися в таких сім’ях. Тодішня «еліта» відрізнялася пияцтвом і хабарництвом, а господарські клопоти часто затьмарювали здоровий глузд.

Якщо ви хочете відпочити й замислитися над справжніми моральними і сімейними цінностями, радимо скачати книгу «Старосвітські батюшки та матушки» Івана Нечуя-Левицького у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Будь-який з них доступний безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Слухати аудіокнигу «Старосвітські батюшки та матушки» Івана Нечуя-Левицького онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Старосвітські батюшки та матушки» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Старосвітські батюшки та матушки» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Старосвітські батюшки та матушки» Івана Нечуя-Левицького

Одна відповідь до “Старосвітські батюшки та матушки”

  1. Валерія Валерія сказав:

    Повість “Старосвітські батюшки та матушки” неймовірно яскрава та колоритна. Я дуже люблю історії в яких бурлить життя, а не лише фантазії автора. Мені зараз важко уявити, що все що написано то правда, правда з життя нас українців але далеко в минулому. Клас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *