«Старша Едда»

«Старша Едда»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2980 переглядів

Короткий зміст книги «Старша Едда» (анотація)

Книга «Старша Едда» – це чудовий документ давньоскандинавської міфології, змальований у формі епічного тексту. Ця книга, авторство якої приписується ісландському поетові Сноррі Стірльссону, відкриває перед читачем воріт у світ скандинавських богів, героїв та космічних подій.

Однією з видатних рис є описова сила мови, що використовується в тексті. Поетична форма, що складається з ритмічних віршів та образних виразів, створює дивовижну атмосферу величі та таємничості. Читач занурюється у світ, де міфічні персонажі перетворюються на живі образи, наповнюючи текст силою та символікою.

Книга складається з двох частин. Перша є колекцією міфів і легенд, розказаних у прозі. Вона включає створення світу, життя богів, подвиги героїв і пророцтва. Друга – це посібник з поезії та мистецтва скальдів (скандинавських поетів), в якому викладено правила складання віршів та техніка поетичної творчості.

Одним із видатних моментів є її вплив на сучасну літературу та мистецтво. Міфи стали невичерпним джерелом натхнення багатьох письменників, художників і композиторів. Цей текст є основою сучасного ставлення до скандинавської міфології.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Старша Едда» та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Старша Едда» : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Старша Едда» і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Старша Едда» українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Старша Едда»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *