«Стартап без помилок» Ерік Ріс

«Стартап без помилок» Ерік Ріс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3508 переглядів
3508 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Стартап без помилок» Еріка Ріса (анотація)

Сьогодення вимагає припинити даремно витрачати свій і чужий час і почати змінювати світ на краще, зокрема й у галузі бізнес-технологій. Саме завдяки книжці «Стартап без помилок» навчитися створювати власний прибутковий бізнес зможе будь-хто. Безумовно, читачі відчують неабияке натхнення, ознайомившись із концепцією Еріка Райза — успішного підприємця, викладача Гарвардської школи бізнесу, консультанта з розвитку стартапів.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Стартап без помилок» Еріка Ріса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стартап без помилок» Еріка Ріса

Одна відповідь до “Стартап без помилок”

  1. Валерія Валерія сказав:

    Завдяки книзі Стартап без помилок я відродила свій бізнес. Справді розклавши по поличкам інфу можна досягти успіху та не боятись ризикувати. Тепер маю і свій особистий приклад та всім рекомендую цю книжку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *