«Степовий бог» Євген Лір

«Степовий бог» Євген Лір

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
208 переглядів
208 переглядів

Про книгу «Степовий бог» Євгена Ліра

Що значить для нас степ? Мирна земля, що густо поросла соковитою травою. Місце єднання з природою, її лоно, де завжди ласкаво світить сонце, а легкий вітерець поволі колише трав’яні стеблинки.

Проте чи дійсно степ такий безпечний? Чи може за його простотою криється справжня небезпека? Коли починаєш читати онлайн книгу «Степовий бог» Євгена Ліра, написану гарною, соковитою українською мовою, уявлення про цю місцину геть перевертається.

У цьому творі розкривається справжня степова міфологія, нова та незнайома. Степ постає химерним чудовиськом, що жадає проковтнути якомога більше необережних мандрівників. Це інший вимір, де панує зло, жорстокість.

Головний герой «Степового бога», хлопчик-підліток на ім’я Сергій, як і всі, вірив степові. Проте його уявлення перевернулися догори дригом після цікавої зустрічі з дивакуватим відлюдьком.

Як складеться доля хлопчика, та що його чекає по ту сторону степу? Стане він жертвою чудовиська чи зможе зупинити Велике Ніщо? А, може, він так і залишиться осторонь, боязливо спостерігаючи за химерними коливаннями степу?

Щоб отримати відповіді на ці питання, пропонуємо скачати книгу «Степовий бог» Євгена Ліра безкоштовно та без будь-якої реєстрації та sms (смс) у найбільш зручному для вас форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Пориньте у новий фантастичний світ разом із чотирнадцятирічним Сергійком. І ваше уявлення про звичний світ точно зміниться.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Степовий бог» Євгена Ліра

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *