«Стежечка» Ігор Калинець

Вірш «Стежечка» Ігор Калинець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1385 переглядів
1385 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Стежечка» Ігоря Калинця

Ходім зі мною, стежечко.
Обережно,
не зачепися за камінець,
переступи соломку
і під спориш не ховайся,—
все одно бачу.

А там,
за городом,
ого як ти виросла!
Сама біжиш,
через струмок перескакуєш,
батіжком по пилюці цвьохаєш,
за суницею збочуєш,
топчеш горох при дорозі.

Коли б глянути, стежко,
он з тої гори
на всенький світ!

Тільки не поспішай:
така верчена ти,
як дзига.
Але ж світ красний —
голова крутиться…

Аналiз вiрша «Стежечка» Ігоря Калинця

Вірш «Стежечка» Ігоря Калинця – це твір, який першим входить до циклу «Дивоцвіт». Неймовірна стежина, яка проведе кожного читача до зустрічі з певними явищами природи. Допоможе розібратися, як кожен із них може жити власним життям, як і люди. З цього вірша починаються мандри магічним світом природи.

Пейзажна лірика цього твору проведе вас дорогою, яка познайомить вас з відчуттям природи, такої, яка вона є насправді. Це відчуття дано не всім, а тільки тим, хто може відчувати, любити, як щось живе. Радимо читати онлайн усім вірш «Стежечка» автора Ігоря Калинця українською мовою.

В дитинстві кожен з нас відчуває щось вперше, тому саме цей вірш перенесе вас у той самий час, коли ми тільки пізнаємо світ. Стежка — це початкова ланка пізнання світу з малого віку до усвідомленого життя. Автор просить не поспішати, а вміти насолодитися моментом і повноцінно отримати задоволення від природи.

Скачати вірш «Стежечка» автора Ігоря Калинця можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Стежечка” Ігоря Калинця українською мовою абсолютно безкоштовно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Стежечка» Ігоря Калинця українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Стежечка» Ігоря Калинця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *