«Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимир Станчишин

«Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимир Станчишин

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
62757 переглядів
62757 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимира Станчишина (анотація)

Книгу «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимир Станчишин написав для широкого кола читачів, щоб познайомити їх ближче з тими психологічними явищами, які сьогодні зустрічаються все частіше. Та основна увага зосереджена на тривожності, яка є, як виявляється, у всіх дорослих людей, тільки проявляється вона у кожного по-своєму, і хтось може страждати від неї більше, а комусь вдається успішно справлятись з ситуацією будувати щасливе життя.

Найголовніше, що потрібно зрозуміти, коли ви будете читати онлайн книгу «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимира Станчишина українською мовою, що тривожність людям навіть потрібна, бо вона виконує свою важливу роль і навіть допомагає у житті, хоч спершу так і не здається.

Користь стає помітною, якщо з тривожністю познайомитись ближче, у чому і допомагає ця робота письменника-психотерапевта. Як стверджує сам автор, тут немає його власних методик роботи з тривожністю, але це те, що він вивчав спершу в інституті, а потім перевіряв на практиці разом зі своїми клієнтами.

Не потрібно намагатись позбавитись своєї тривожності, бо вона не просто так існує, але навчитись уживатись з нею – можна і варто. Пропонуємо скачати книгу «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимира Станчишина українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого веб-ресурсу, щоб мати можливість читати її навіть в режимі офлайн.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимира Станчишина українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією» Володимира Станчишина

4 відповіді до “Стіни в моїй голові. Жити з тривожністю і депресією”

  1. Оксана Оксана сказав:

    Як завантажити книгу?

  2. Оксана Оксана сказав:

    Як Скачати

  3. Зарина Зарина сказав:

    Вау, це просто неймовірно, адже книга «Стіни в моїй голові» допомогла мені припинити панічні атаки. Так, вони можуть повернутись, але я більше їх не боюсь. Дуже цікава та корисна книга, раджу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *