«Стів Джобс» Марія Сердюк

«Стів Джобс» Марія Сердюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1860 переглядів
1860 переглядів

Про книгу «Стів Джобс» Марії Сердюк

Біографічна повість «Стів Джобс» відкриває серію «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» – пізнавальний цикл книг, написаних для допитливих хлопчиків і дівчат. Він присвячений видатним особистостям, які досягли успіху завдяки наполегливій праці та бажанню зробити цей світ краще. Марія Сердюк вважає: подібна література стає потужним мотиваційним поштовхом для дітлахів і підлітків, наочним прикладом того, як можна здійснити свою мрію, подолавши будь-які перешкоди.

Книга розкриває подробиці дитинства, юнацтва і дорослого життя відомого на весь світ Стіва Джобса – розробника відомого комп’ютерного бренда Apple. Окрім того, ця унікальна людина значно збагатила IT-індустрію ще й іншими нововведеннями та розробками, якими сьогодні активно користуються у всьому світі.

Твір написаний у доступній та цікавій формі – навіть дітям молодшого шкільного віку буде цікаво читати й слухати про життєвий шлях і творчість Джобса. Вони дізнаються про невдале навчання, особисте життя Стіва та його перші здобутки в комп’ютерній сфері, стануть свідками його блискучих досягнень через кропітку роботу.

Книга «Стів Джобс» розбита на кілька розділів. Для кращого запам’ятовування та узагальнення матеріалу після кожного розділу подано кілька запитань. Таким чином, читання цього твору може перетворитися на захоплюючу сімейну гру.

Незважаючи на те, що ці біографічні нариси створені для дітей, їх буде цікаво читати онлайн і дорослій аудиторії. Дана книга – не лише переказ біографічних відомостей, а й занурення у внутрішній світ видатних особистостей, намагання зрозуміти їхні мотиви та сумніви, побачити їхню життєву мудрість та вольові зусилля, що не давали зупинитися через перешкоди на шлях до поставленої мети.

Рекомендуємо скачати «Стів Джобс» Марії Сердюк у нашій електронній бібліотеці, обравши будь-який з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf. Усі бажаючі знайдуть цей пізнавальний, повчальний та мотивуючий твір безкоштовно та без реєстрації. Ця дивовижна і майже казкова історія надихне юних читачів на віру в свої можливості та сміливість йти вперед, незважаючи на жодні перепони, цікавлячись усім, що їх оточує.

Завантажити безкоштовно книгу «Стів Джобс» Марії Сердюк

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стів Джобс» Марії Сердюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *