«Стів Джобс» Маша (Марія) Сердюк

«Стів Джобс» Маша (Марія) Сердюк

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7912 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Стів Джобс» Маши Сердюк (анотація)

Біографічна повість «Стів Джобс» відкриває серію «Видатні особистості. Біографічні нариси для дітей» – пізнавальний цикл книг, написаних для допитливих хлопчиків і дівчат. Він присвячений видатним особистостям, які досягли успіху завдяки наполегливій праці та бажанню зробити цей світ краще. Марія Сердюк вважає: подібна література стає потужним мотиваційним поштовхом для дітлахів і підлітків, наочним прикладом того, як можна здійснити свою мрію, подолавши будь-які перешкоди.

Книга розкриває подробиці дитинства, юнацтва і дорослого життя відомого на весь світ Стіва Джобса – розробника відомого комп’ютерного бренда Apple. Окрім того, ця унікальна людина значно збагатила IT-індустрію ще й іншими нововведеннями та розробками, якими сьогодні активно користуються у всьому світі.

Твір написаний у доступній та цікавій формі – навіть дітям молодшого шкільного віку буде цікаво читати й слухати про життєвий шлях і творчість Джобса. Вони дізнаються про невдале навчання, особисте життя Стіва та його перші здобутки в комп’ютерній сфері, стануть свідками його блискучих досягнень через кропітку роботу.

Книга «Стів Джобс» розбита на кілька розділів. Для кращого запам’ятовування та узагальнення матеріалу після кожного розділу подано кілька запитань. Таким чином, читання цього твору може перетворитися на захоплюючу сімейну гру.

Незважаючи на те, що ці біографічні нариси створені для дітей, їх буде цікаво читати онлайн і дорослій аудиторії. Дана книга – не лише переказ біографічних відомостей, а й занурення у внутрішній світ видатних особистостей, намагання зрозуміти їхні мотиви та сумніви, побачити їхню життєву мудрість та вольові зусилля, що не давали зупинитися через перешкоди на шлях до поставленої мети.

Рекомендуємо скачати «Стів Джобс» Марії Сердюк у нашій електронній бібліотеці, обравши будь-який з наступних форматів: fb2, txt, epub або rtf. Усі бажаючі знайдуть цей пізнавальний, повчальний та мотивуючий твір безкоштовно та без реєстрації. Ця дивовижна і майже казкова історія надихне юних читачів на віру в свої можливості та сміливість йти вперед, незважаючи на жодні перепони, цікавлячись усім, що їх оточує.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Стів Джобс» Маши Сердюк українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Стів Джобс» Маши Сердюк українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стів Джобс» Маши Сердюк

Одна відповідь до “Стів Джобс”

  1. Світлана Світлана сказав:

    Книжку Стів Джобс мені попросив скачати мій син, він в захваті. Після нього прочитала вже я сама. Рекомендую книгу всім, хто хоче поставити приклад своїм діткам великі особистості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *