«Сто років самотності» Габріель Гарсіа Маркес

«Сто років самотності» Габріель Гарсіа Маркес

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6974 переглядів
6974 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сто років самотності» Габріеля Гарсіа Маркеса (анотація)

Напевно, сам Габріель Гарсіа Маркес не міг подумати, якого успіху досягне його роман «Сто років самотності». Тисячі примірників та Нобелівська премія згодом.

Сімейна хроніка цілих шести поколінь цілого роду. Опис життя людей довжиною в сто років. Автор не обирав місце життя та дати – лише події та факти, які проживали головні герої. Радимо читати онлайн усім книгу «Сто років самотності» Габріеля Гарсіа Маркеса українською мовою.

Іноді так буває, що маючи велику родину, кожен залишається самотнім. Невже це передається в генах? Або люди самі винуваті, що так і не знайшли сенсу в зміні свого буття?

Це неймовірна історія, коли читачі мають шанс прослідкувати зміни цілого покоління людей. Всі ми змінюємося, але якісь традиції та звичаї переносимо з однієї родини в іншу.

Слухати аудіокнигу «Сто років самотності» Габріеля Гарсіі Маркеса онлайн українською мовою безкоштовно:

Скачати книгу «Сто років самотності» Габріеля Гарсіа Маркеса можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Сто років самотності» Габріеля Гарсіа Маркеса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Сто років самотності» Габріеля Гарсіа Маркеса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Сто років самотності» Габріеля Гарсіа Маркеса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сто років самотності» Габріеля Гарсіа Маркеса

Одна відповідь до “Сто років самотності”

  1. Таміла Таміла сказав:

    Вау, Сто років самотності то справді неймовірна книжка. Так живо все написано, просто поринаєш у історію сім’ї, яка по факту мабуть і не була нею. Досить неоднозначні відчуття викликала в мене ця книга, буду перечитувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *