«Стонадцять халеп Остапа Квіточки» Сашко Дерманський

«Стонадцять халеп Остапа Квіточки» Сашко Дерманський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6437 переглядів
6437 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Стонадцять халеп Остапа Квіточки» Сашка Дерманського (анотація)

З появою у сучасній українській літературі письменника з іменем Сашко Дерманський проблема пошуку хороших, добрих і веселих сімейних історій відпала сама собою, бо у цьому жанрі він справжній майстер. Щоб переконатись, рекомендуємо читати онлайн книгу «Стонадцять халеп Остапа Квіточки» Сашка Дерманського українською мовою на нашому сайті. Якщо ви ще не чули кумедних історій про вчителя з квітковим прізвищем, то це потрібно негайно виправляти.

Життя головного героя, певно, було б значно спокійнішим, але й нуднішим, якби він не потрапляв постійно у якісь халепи. Та доля, певно, над ним вирішила пожартувати, підкидаючи все нові пригоди, яких звичайний вчитель собі і уявити ніколи не міг. У Вельзепера, ще одного персонажа цієї історії, свої турботи, і за ним спостерігати також весело.

Найголовніші події у даному творі пов’язані з порятунком школи, в якій працює Квіточка. Це невеличка сільська школа, де невдовзі має початись перевірка. Головний герой хвилюється, що цей навчальний заклад може просто не витримати такого випробування, тому починає шукати способи, щоб врятувати його.

І саме це призводить до низки смішних і дивних ситуацій, з яких герою доведеться виплутуватись. Якщо хочете посміятись і підняти собі настрій, можете хоч зараз скачати книгу «Стонадцять халеп Остапа Квіточки» Сашка Дерманського українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і поринути у шалені шкільні пригоди.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Стонадцять халеп Остапа Квіточки» Сашка Дерманського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стонадцять халеп Остапа Квіточки» Сашка Дерманського

Одна відповідь до “Стонадцять халеп Остапа Квіточки”

  1. Юліана Юліана сказав:

    Ми з сином давно так не сміялись, справді історія головного героя книги “Стонадцять халеп Остапа Квіточки” чимось нагадує й наше життя. Так буває, що ми інколи потрапляємо в якісь неприємні історії, але й з них варто також знаходити свої плюси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *