«Стоунер» Джон Вільямс

«Стоунер» Джон Вільямс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
683 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Стоунер» Джона Вільямса (анотація)

Книга «Стоунер» Джона Вільямса – роман американського письменника, який вперше перекладено українською мовою, тому тепер і україномовні читачі мають змогу дізнатись про життя звичайного університетського викладача. Хоча слово «звичайний» не зовсім пасує до образа чоловіка, який описується у цьому творі. А особливість його у вмінні бути вірним, та навіть не людині, а собі і своєму призначенню, тому шляху, який він обрав.

Вільям Стоунер, центральний персонаж історії бажав жити щасливо, знайти кохання і прожити разом з обраницею багато років. Про це мріє багато хто, але не всі проходять ті випробування, які готує доля. Іноді за щастя доводиться боротись, і не завжди лише з обставинами. Труднощів у Стоунера було в житті багато, доля ніби випробовувала його на міцність. І він вистояв, упорався з усіма ситуаціями, не зламався там, де міг би.

Можливо, причина у тому, що у героя була міцна «основа», закладена люблячими і мудрими батьками, вірними друзями. Він зумів знайти і кохання, і роботу до душі, і самого себе у цьому величезному світі. І ніщо не змогло завадити йому бути самим собою, а на таке здатна далеко не кожна людина, бо потрібна сміливість, щоб не піддаватись тиску зовнішнього світу.

Головний герой покаже власним прикладом, що таке бути вірним собі і не здаватись. Для когось, можливо, він виглядатиме диваком, та це лише тому, що порядність у сучасному світі стала рідкісним явищем…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Стоунер» Джона Вільямса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Стоунер» Джона Вільямса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стоунер» Джона Вільямса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *