«Сторожова застава» Володимир Рутківський

«Сторожова застава» Володимир Рутківський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2621 переглядів
2621 переглядів

Короткий зміст книги «Сторожова застава» Володимира Рутківського (анотація)

Книга «Сторожова застава» – історично-пригодницький роман справжнього майстра дитячої прози, видатного українського письменника Володимира Рутківського. Цим захоплюючим та колоритним твором автор довів: історія – це не нудне нагромадження фактів, а цікава і корисна наука, що відкриває нові горизонти для міркувань і пригод. У цьому впевнився п’ятикласник Вітько Бубненко, який дивним чином перетнув часові межі та, зайшовши до давньої печери у своєму рідному селі Воронівка на літніх канікулах, опинився у 1097 році.

Починаючи читати онлайн цей атмосферний твір, відразу відчуваєш себе поруч з головним героєм в самому епіцентрі подій тогочасної Київської Русі. Постійні набіги печенігів та половців, войовничість і безупинна військова підготовка дружинників, боротьба язичництва з християнством (хоча християнство вже було прийнято, язичницькі символи ще не полишали Русь). І в центрі цих яскравих історичних подій Володимир Рутківський поставив улюбленців усіх дітей – Іллю Муровця, Олешку Поповича та Добриню Микитовича, які в перших рядах боронили державу від ворогів.

Пригоди Вітька ллються стрімким потоком уже з перших сторінок книги. Спочатку хлопчика приймають за половецького шпигуна, потім – за загубленого сина поважного пана, але згодом він запевняє дружинників і самого князя Володимира Мономаха, що хоче боронити своє рідне село від ворожих набігів. І тоді починаються суворі тренування разом з дружинниками. Звичайно, п’ятикласника захоплює спілкування зі справжніми богатирями, героїчні вчинки, від яких залежить перебіг історичних подій і майбутнє його держави.

Роман «Сторожова застава» – не лише цікава, а й корисна книга для дітей та підлітків. Вона пробуджує бажання вчитися, розкриває вітчизняну історію в найяскравіших фарбах, де історичні постаті – звичайні люди зі своїми емоціями та слабкостями, виховує патріотизм, сміливість, винахідливість.

Гумористична та легка манера написання твору дає можливість «проковтнути» його на одному диханні. Рекомендуємо скачати «Сторожова застава» Володимира Рутківського на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сторожова застава» Володимира Рутківського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сторожова застава» Володимира Рутківського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *