«Стосунки, випадково створені на небесах» Honey Skein, Damcho

«Стосунки, випадково створені на небесах» Honey Skein, Damcho

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
190 переглядів
190 переглядів

Короткий зміст книги «Стосунки, випадково створені на небесах» Honey Skein, Damcho (анотація)

«Як довго я нічого не робила?…»

Хан Джия, якій цього року виповнюється 32 роки (фрілансерка, що досі не має постійної роботи фбо просто безробітна), страждає через буркотіння родичів, що постійно говорять їй вийти заміж. Приблизно в цей же час Джин Мінчель, її друг дитинства, який приїхав у рідне місто Цзя на відпочинок, має таку ж проблему. В результаті ці двоє одружилися просто так. Тепер, коли вони одружилися…

«Га? Ми підходимо один одному більше, ніж ми думали?»


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Стосунки, випадково створені на небесах» Honey Skein, Damcho та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Стосунки, випадково створені на небесах» Honey Skein, Damcho: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Стосунки, випадково створені на небесах» Honey Skein, Damcho і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стосунки, випадково створені на небесах» Honey Skein, Damcho

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *