«Стосунки в парі. Як створити міцну і щасливу родину» Вікторія Боярина

«Стосунки в парі. Як створити міцну і щасливу родину» Вікторія Боярина

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4584 переглядів
4584 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Стосунки в парі. Як створити міцну і щасливу родину» Вікторії Бояриної (анотація)

Багато хто мріє про щасливі стосунки і міцну родину. Але те, що відбувається на початку, коли двоє починають зустрічатись і показують один одному лише кращі свої якості, не гарантує, що стосунки будуть такими ж «солодкими» через рік, два чи десять. Неодмінно будь-яка пара колись зіткнеться з кризою, або й не однією, і це нормально. Але не кожна її подолає.

Якщо ви хочете зрозуміти, як збудувати стосунки, про які ви мрієте, варто читати онлайн книгу «Стосунки в парі. Як створити міцну і щасливу родину» Вікторії Бояриної українською мовою, з якої починається цикл «Сім’я в пріоритеті». У цій роботі письменниця пропонує подивитись на шлюб як на проект, у який кожен з партнерів вкладає час і сили. І саме від того, наскільки кожен буде залучений у процес роботи над стосунками, залежатиме успіх, тобто рівень задоволеності шлюбом.

Які знання потрібні, щоб правильно будувати родину? Що є фундаментом, а що «цеглою»? Як поводитись у конфліктних ситуаціях? Відповіді на ці запитання готова дати авторка, яка буде ділитись власними життєвими уроками. А ще тут будуть рекомендації від експертів і чимало практичних завдань, які допоможуть розвивати корисні навички у спілкуванні і побудові стосунків.

Тож можете хоч зараз скачати книгу «Стосунки в парі. Як створити міцну і щасливу родину» Вікторії Бояриної українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і починати «навчання».

Слухати аудіокнигу «Стосунки в парі. Як створити міцну і щасливу родину» Вікторії Бояриної онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Стосунки в парі. Як створити міцну і щасливу родину» Вікторії Бояриної українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стосунки в парі. Як створити міцну і щасливу родину» Вікторії Бояриної

Одна відповідь до “Стосунки в парі. Як створити міцну і щасливу родину”

  1. Оксана Оксана сказав:

    Дуже хороша книга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *