«Стоїк» Теодор Драйзер

«Стоїк» Теодор Драйзер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1373 переглядів
1373 переглядів

Про книгу «Стоїк» Теодора Драйзера

Книга «Стоїк» стала третьою і останньою частиною надзвичайно захоплюючої серії «Трилогія бажання», що принесла геніальному Теодору Драйзеру популярність в кожному куточку світу. Роман знову продемонстрував вміння автора захопити аудиторію з перших сторінок розповіді, зацікавити історією, основою якої стало життя реальної людини – успішного американського бізнесмена Чарльза Йеркса.

Як склалась доля підприємця з США? Як йому вдавалось збагачувати свої статки в країні, що важко переживала затяжну економічну кризу? Та на які хитрощі йому приходилось йти? Щоб дізнатись про це, пропонуємо читати онлайн книгу «Стоїк» Теодора Драйзера українською мовою.

Природа нагородила Френка Ковпервуда неймовірним підприємницьким чуттям та вмінням миттєво приймати найвигідніші рішення. Саме це і допомогло йому заробити мільйони доларів та отримати звання найуспішнішого підприємця Америки.

Згодом Френку стало нудно в США і він вирішує навідатись в Лондон. В Європі чоловік знаходить для себе новий спосіб заробітку – британський метрополітен, для будівництва якого потрібні інвестиції.

Френк відчуває впевненість в собі, проте навіть його досвід не допоможе в боротьбі з катастрофою. Чи зможе Френк врятувати свою фінансову імперію?
Щоб скачати книгу «Стоїк» Теодора Драйзера безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), вкажіть будь-який файл: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Стоїк» Теодора Драйзера

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стоїк» Теодора Драйзера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *