«Страх і відраза в Лас-Вегасі» Хантер С. Томпсон

«Страх і відраза в Лас-Вегасі» Хантер С. Томпсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Страх і відраза в Лас-Вегасі» Хантера С. Томпсона

Книга «Страх і відраза в Лас-Вегасі» – один з найбільш скандальних творів літератури XX століття, що в той же час не завадило йому стати легендою завдяки яскравій екранізації. Її автор Хантер С. Томпсон показав широкому загалу, що значить бути наркоманом у найглибшому сенсі цього слова – головні герої цього роману сприймають дійсність тільки завдяки різним видам наркотиків, які щоденно приймають величезними дозами. Сам автор також розумівся на психотропних речовинах, оскільки пробував багато з них, отже, всі відчуття та емоції, описані в книзі, є досить реалістичними.

Сюжет роману закручується навколо двох друзів, які вирішили поїхати до Лас-Вегасу – міста, де збуваються будь-які мрії. Якщо в машині нічого немає, крім грошей і наркотиків, а душа просить пригод, то американська мрія може легко перетворитися у відразу. Це відбувається поступово, коли головні герої все більше занурюються у божевілля Лас-Вегасу, бачать дивні галюцинації та відчувають себе на межі життя й смерті.

Якщо ви вирішите читати онлайн цей дивний та емоційно насичений твір, ви дізнаєтеся, якою була насправді Америка в сімдесятих роках минулого століття у свідомості бажаючих віднайти в ній мрію справжньої свободи й відсутності моралі.

Роман «Страх і відраза в Лас-Вегасі» написаний у гонзо-стилі – такий собі театр абсурду, еклектичних локацій та думок, в яких монологічний опис та діалоги важко виокремити одне від одного. Автор був представником гонзо-журналістики, і це яскраво відбилося на його творчості, зокрема на цій книзі.

Насправді він не лише хотів показати, у яку прірву можуть впасти шукачі безтурботного життя. Найбільша біда в тому, що в Лас-Вегасі (і не тільки там) ніхто не помічає двох неадекватних і потенційно небезпечних чоловіків, і їхня поведінка поступово наближається до норми.

Якщо ви хочете стати свідками божевільних пригод головних героїв та ближче познайомитися зі світом американської вседозволеності, поспішайте скачати «Страх і відраза в Лас-Вегасі» Хантера С. Томпсона. Цей роман чекає на вас в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали, які ми пропонуємо, доступні для скачування безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Зачарована Десна (збірник)
Зачарована Десна (збірник) Олександр Довженко
Веселий цвинтар
Веселий цвинтар Василь Стус
Зимові дерева
Зимові дерева Василь Стус
Круговерть
Круговерть Василь Стус

Відгуки на книгу «Страх і відраза в Лас-Вегасі» Хантера С. Томпсона