«Страх і відраза в Лас-Вегасі» Хантер С. Томпсон

«Страх і відраза в Лас-Вегасі» Хантер С. Томпсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
235 переглядів
235 переглядів

Про книгу «Страх і відраза в Лас-Вегасі» Хантера С. Томпсона

Книга «Страх і відраза в Лас-Вегасі» – один з найбільш скандальних творів літератури XX століття, що в той же час не завадило йому стати легендою завдяки яскравій екранізації. Її автор Хантер С. Томпсон показав широкому загалу, що значить бути наркоманом у найглибшому сенсі цього слова – головні герої цього роману сприймають дійсність тільки завдяки різним видам наркотиків, які щоденно приймають величезними дозами. Сам автор також розумівся на психотропних речовинах, оскільки пробував багато з них, отже, всі відчуття та емоції, описані в книзі, є досить реалістичними.

Сюжет роману закручується навколо двох друзів, які вирішили поїхати до Лас-Вегасу – міста, де збуваються будь-які мрії. Якщо в машині нічого немає, крім грошей і наркотиків, а душа просить пригод, то американська мрія може легко перетворитися у відразу. Це відбувається поступово, коли головні герої все більше занурюються у божевілля Лас-Вегасу, бачать дивні галюцинації та відчувають себе на межі життя й смерті.

Якщо ви вирішите читати онлайн цей дивний та емоційно насичений твір, ви дізнаєтеся, якою була насправді Америка в сімдесятих роках минулого століття у свідомості бажаючих віднайти в ній мрію справжньої свободи й відсутності моралі.

Роман «Страх і відраза в Лас-Вегасі» написаний у гонзо-стилі – такий собі театр абсурду, еклектичних локацій та думок, в яких монологічний опис та діалоги важко виокремити одне від одного. Автор був представником гонзо-журналістики, і це яскраво відбилося на його творчості, зокрема на цій книзі.

Насправді він не лише хотів показати, у яку прірву можуть впасти шукачі безтурботного життя. Найбільша біда в тому, що в Лас-Вегасі (і не тільки там) ніхто не помічає двох неадекватних і потенційно небезпечних чоловіків, і їхня поведінка поступово наближається до норми.

Якщо ви хочете стати свідками божевільних пригод головних героїв та ближче познайомитися зі світом американської вседозволеності, поспішайте скачати «Страх і відраза в Лас-Вегасі» Хантера С. Томпсона. Цей роман чекає на вас в нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Усі матеріали, які ми пропонуємо, доступні для скачування безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Страх і відраза в Лас-Вегасі» Хантера С. Томпсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *