«Страта» Марина та Сергій Дяченко

«Страта» Марина та Сергій Дяченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1057 переглядів
1057 переглядів

Про книгу «Страта» Марини та Сергія Дяченко

Марина і Сергій Дяченко – надзвичайно талановитий літературний дует, з-під пера якого виходять глибокі та пронизливі твори в жанрах фентезі та фантастики. Їхня книга “Страта” – це спроба зануритися в людську свідомість та пізнати всі її грані, балансуючи на лезі найвідвертіших почуттів.

Головний герой твору Анджей Кромар – дуже загадкова й талановита людина. Як і всі геніальні винахідники, він завжди був замкнений у своєму внутрішньому світі, причому в прямому сенсі. Йому вдалося здійснити надзвичайне відкриття – він створив модель іншої реальності, яку доповнив ще кількома варіаціями різноманітних світів з придуманими законами. І все це було створено заради коханої дружини Ірени, яка раптово покинула свого чоловіка.

Помістивши жінку у фантастичну “в’язницю”, колишній чоловік влаштував їй справжній квест на виживання, після якого важко не збожеволіти. Що це – помста чи прагнення звернути на себе увагу? Якщо ви хочете відправитися в небезпечну мандрівку разом з Іреною, розірвавши будь-які межі між реальністю й фантазією, радимо скачати цей захоплюючий роман.

На прикладі книги “Страта” Марина і Сергій Дяченко показали, наскільки небезпечним може бути кохання, що межує з одержимістю. Намагаючись створити світ лише для двох, Анджей зовсім не задумувався над наслідками суспільних законів, що панували в змодельованій реальності.

Жорстке правосуддя зі смертною карою є основою його світу. І те, що його кохана жінка опинилася під підозрою у скоєних злочинах, його не хвилювало. Чи все ж таки це і надихало головного героя по подальших експериментів над людськими долями? Треба уважно читати кожну сторінку книги “Страта”, промацуючи ключові ідеї поміж рядків – і тоді повна картина багатошарової реальності відкриється у всій своїй небезпечній красі.

Хто переможе у цій дивній прихованій боротьбі – творець, який бавився зі своїми моделями, наповнюючи їх вампірами, лицарями та іншими казковими істотами, чи жінка, авторка неймовірних історій, яка прийняла цей виклик, намагаючись розібратися в різних реальностях? Навіть фінал цього фантастичного сюжету змушує й далі шукати рівновагу між добром і злом, шляхи ідеального правосуддя, витоки ідеальної моделі суспільства.

Скачати безкоштово книгу «Страта» Марини та Сергія Дяченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Страта» Марини та Сергія Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *