«Страта» Марина та Сергій Дяченко

«Страта» Марина та Сергій Дяченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2202 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Страта» Марини та Сергія Дяченко (анотація)

Марина і Сергій Дяченко – надзвичайно талановитий літературний дует, з-під пера якого виходять глибокі та пронизливі твори в жанрах фентезі та фантастики. Їхня книга “Страта” – це спроба зануритися в людську свідомість та пізнати всі її грані, балансуючи на лезі найвідвертіших почуттів.

Головний герой твору Анджей Кромар – дуже загадкова й талановита людина. Як і всі геніальні винахідники, він завжди був замкнений у своєму внутрішньому світі, причому в прямому сенсі. Йому вдалося здійснити надзвичайне відкриття – він створив модель іншої реальності, яку доповнив ще кількома варіаціями різноманітних світів з придуманими законами. І все це було створено заради коханої дружини Ірени, яка раптово покинула свого чоловіка.

Помістивши жінку у фантастичну “в’язницю”, колишній чоловік влаштував їй справжній квест на виживання, після якого важко не збожеволіти. Що це – помста чи прагнення звернути на себе увагу? Якщо ви хочете відправитися в небезпечну мандрівку разом з Іреною, розірвавши будь-які межі між реальністю й фантазією, радимо скачати цей захоплюючий роман.

На прикладі книги “Страта” Марина і Сергій Дяченко показали, наскільки небезпечним може бути кохання, що межує з одержимістю. Намагаючись створити світ лише для двох, Анджей зовсім не задумувався над наслідками суспільних законів, що панували в змодельованій реальності.

Жорстке правосуддя зі смертною карою є основою його світу. І те, що його кохана жінка опинилася під підозрою у скоєних злочинах, його не хвилювало. Чи все ж таки це і надихало головного героя по подальших експериментів над людськими долями? Треба уважно читати кожну сторінку книги “Страта”, промацуючи ключові ідеї поміж рядків – і тоді повна картина багатошарової реальності відкриється у всій своїй небезпечній красі.

Хто переможе у цій дивній прихованій боротьбі – творець, який бавився зі своїми моделями, наповнюючи їх вампірами, лицарями та іншими казковими істотами, чи жінка, авторка неймовірних історій, яка прийняла цей виклик, намагаючись розібратися в різних реальностях? Навіть фінал цього фантастичного сюжету змушує й далі шукати рівновагу між добром і злом, шляхи ідеального правосуддя, витоки ідеальної моделі суспільства.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Страта» Марини та Сергія Дяченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Страта» Марини та Сергія Дяченко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Страта» Марини та Сергія Дяченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *