«Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції» В. Чан Кім, Рене Моборн

«Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції» В. Чан Кім, Рене Моборн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4076 переглядів
4076 переглядів

Короткий зміст книги «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції» В. Чан Кіма, Рене Моборн (анотація)

Досі вважаєте, що конкуренція – це символ здорового бізнесу? Ну майже, враховуючи той факт, що з кожним роком ця конкуренція стає все більш «кровопролитною». Боротьба за споживача та його гаманець давно вже не чесна. Як вижити в таких важких умовах сучасним підприємцям?

Пропонуємо читати онлайн книгу «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції» В. Чан Ким, Рене Моборна українською мовою.

Автори твору придумали дещо нове для перемоги в цій запеклій боротьбі. Детальні інструкції по виведенню компанії із стану конкурентного стресу та створенню абсолютно нової бізнес-моделі. Саме це ви знайдете в книзі «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції».

Автори відкривають напрямки діяльності, які приведуть до успіху. Інформація буде корисною для топ-менеджерів, стартаперів, інвесторів, рядових працівників фірм та компаній.

Скачати книгу «Стратегія Блакитного Океану» В. Чан Ким, Рене Моборна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). І якщо ви ще не доплили до свого «блакитного океану», то читання цієї праці стане тим компасом, що доведе вас до мети.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції» В. Чан Кіма, Рене Моборн українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції» В. Чан Кіма, Рене Моборн

Ключ к победе над противниками, или бесами, – знать все вероятные направления атаки и уметь выстраивать контраргументы, подкрепленные неопровержимыми данными и логикой.

Компания никогда не должна заниматься аутсорсингом собственных глаз. Никто за вас не сможет в чем-либо «лично убедиться». Великие художники не пишут свои картины со слов других людей и даже с фотографий, считая необходимым видеть натуру своими глазами. То же самое верно и в отношении великих стратегов.

«Представьте себе типичный стратегический план. Начинается он с длинного описания существующих в отрасли условий и позиции компании по отношению к конкурентам.

Затем идет обсуждение того, как увеличить свою долю рынка, завоевать новые сегменты или снизить издержки, после этого следуют наброски бесчисленных целей и инициатив».

«Единственный способ победить конкуренцию — это перестать пытаться победить».

Скачати безкоштово книгу «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції» В. Чан Кіма, Рене Моборн українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції» В. Чан Кіма, Рене Моборн

Одна відповідь до “Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції”

  1. Капіталіна Капіталіна сказав:

    Саме в книзі «Стратегія Блакитного Океану» я змогла найти відповіді на свої запитання. Автор відкрив рецепт досягнення лідерства компанії, але використати його зможуть не всі. Для того, щоб щось змінити не вистачить лише прочитати книгу, потрібно діяти. І так, я це змогла, тому сміливо раджу всім бізнесменам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *