«Стратегії і тактики спілкування» Патрік Кінг

«Стратегії і тактики спілкування» Патрік Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
879 переглядів
879 переглядів

Про книгу «Стратегії і тактики спілкування» Патріка Кінга

Чи бувало з вами таке, що розмова з конкретною людиною заходила в глухий кут? А це незручне мовчання, довга пауза, коли не знаєш, що сказати і відводиш погляд у сторону? Тоді чому з іншим співрозмовником бесіда ведеться «як по маслу»? Спільні інтереси, азарт, а може вся справа в харизмі тієї людини, що навпроти? 

Радимо читати онлайн книгу «Стратегії і тактики спілкування» Патріка Кінга українською мовою та спробувати за допомогою порад, наведених в ній, налагодити свою комунікацію з оточуючими. 

Особливо корисно буде познайомитись з методикою автора – американського експерта у комунікаційній галузі, тим, хто відчуває труднощі у спілкуванні. Книга стане в пригоді також всім, хто працює з аудиторією і дозволить не втрачати «дар мови» від несподіваних та незручних питань. 

Книга «Стратегії і тактики спілкування» пропонує вісімнадцять методів, за допомогою яких ви станете душею компанії та центром тяжіння для інших людей. 

Пропонуємо скачати книгу «Стратегії і тактики спілкування» Патріка Кінга безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Аналізуйте, робіть нотатки, вчиться – все просто!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стратегії і тактики спілкування» Патріка Кінга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *