«Стратегії і тактики спілкування» Патрік Кінг

«Стратегії і тактики спілкування» Патрік Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5279 переглядів
5279 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Стратегії і тактики спілкування» Патріка Кінга (анотація)

Чи бувало з вами таке, що розмова з конкретною людиною заходила в глухий кут? А це незручне мовчання, довга пауза, коли не знаєш, що сказати і відводиш погляд у сторону? Тоді чому з іншим співрозмовником бесіда ведеться «як по маслу»? Спільні інтереси, азарт, а може вся справа в харизмі тієї людини, що навпроти? 

Радимо читати онлайн книгу «Стратегії і тактики спілкування» Патріка Кінга українською мовою та спробувати за допомогою порад, наведених в ній, налагодити свою комунікацію з оточуючими. 

Особливо корисно буде познайомитись з методикою автора – американського експерта у комунікаційній галузі, тим, хто відчуває труднощі у спілкуванні. Книга стане в пригоді також всім, хто працює з аудиторією і дозволить не втрачати «дар мови» від несподіваних та незручних питань. 

Книга «Стратегії і тактики спілкування» пропонує вісімнадцять методів, за допомогою яких ви станете душею компанії та центром тяжіння для інших людей. 

Пропонуємо скачати книгу «Стратегії і тактики спілкування» Патріка Кінга безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Аналізуйте, робіть нотатки, вчиться – все просто!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Стратегії і тактики спілкування» Патріка Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стратегії і тактики спілкування» Патріка Кінга

Одна відповідь до “Стратегії і тактики спілкування”

  1. Анна Анна сказав:

    Книга «Стратегії і тактики спілкування» дала мені дієві поради, які допомогли навчитись комунікувати з людьми. Робота без зайвої води, все чітко і по справі. Додала книгу до своєї бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *