«Темна вежа І. Шукач (Стрілець)» Стівен Кінг

«Темна вежа І. Шукач (Стрілець)» Стівен Кінг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9228 переглядів
9228 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Темна вежа І. Шукач (Стрілець)» Стівена Кінга (анотація)

Роман “Стрілець” є першою книгою масштабного циклу “Темна вежа” – одного з найкращих творів Стівена Кінга. Письменник поступово вводить читача в загадкову й похмуру атмосферу свого фантастичного світу, щоб у наступних частинах цієї саги занурити його з головою в дивну психологічну гру в різних просторах на межі реальності й сміливої фантазії.

Головний герой твору – відважний Роланд, лицар, який переслідує важливу місію – знайти Темну Вежу. У цьому місті ховається Сила, що відповідає за світобудову й може створювати будь-які просторово-часові комбінації. Проте Роланд навіть не здогадується, де шукати цю надзвичайну й дещо примарну вежу. А поки йому залишається переслідувати таємничу Людину в чорному, просуваючись пустелею та намагаючись знайти відповіді на постійно виникаючі запитання.

Починаючи читати книгу “Стрілець”, опиняєшся серед багатьох розкиданих пазлів, що приваблюють і одночасно лякають своєю загадковістю. Хлопчик Джейк, “прибулець” з нашого світу, який раптово з’являється в цій історії, має великий потенціал та ще зіграє важливу роль у просуванні до головної таємниці.

Стівен Кінг розповідає про початок пригод Роланда не кваплячись, роблячи акцент на створеній атмосфері, щоб читач постійно зупинявся та оглядався навкруги. Автор дає змогу читачу більше дізнатися про головного героя.

Основний сюжет роману “Стрілець” наповнений історіями про дитячі та підліткові роки Роланда, його знайомство з бойовим мистецтвом та особливості тренування. В уяві читача маленький хлопчик поступово стає холоднокровним Стрільцем. Також письменник трішки відкриває завісу в особисте життя юнака. Спогади головного героя непослідовні, проте його образ розкритий ґрунтовно та яскраво.

Якщо ви вирішите скачати цю книгу всесвітньо відомого майстра містики й жахів, на вас чекатиме строкатий калейдоскоп фантастичних істот, смертельних небезпек, пошуків істини і сили на всіх рівнях часу й простору. Стівен Кінг від душі “приправив” цей гостросюжетний роман “смачною” та глибокою філософією. Як казав сам письменник, епопея про Темну Вежу є найголовнішою працею в його бібліографії.

Слухати аудіокнигу «Стрілець» Стівена Кінга онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Темна вежа І. Шукач (Стрілець)» Стівена Кінга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Темна вежа І. Шукач (Стрілець)» Стівена Кінга

Время ворует память…

«…Лишь недруги говорят правду. Друзья и возлюбленные бесконечно лгут, пойманные в паутину долга…»

Но звезды были равнодушны к его тяжким стонам, как они равнодушны к войнам, распятиям и воскресениям. И в этом тоже была своя горькая привлекательность.

Даже если и нет никакого предателя, люди его все равно отыщут.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Темна вежа І. Шукач (Стрілець)» Стівена Кінга

Одна відповідь до “Темна вежа І. Шукач (Стрілець)”

  1. Ольга Ольга сказав:

    Кінг саме той письменник, який пише на всі віки. Книга “Стрілець” змігла погрузити мене в атмосферу повної пітьми — це фантастика. Ніколи раніше не відчувала такого. Рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *