«Стріляй, як дівчисько» Мері Дженнінґз Геґар

«Стріляй, як дівчисько» Мері Дженнінґз Геґар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1064 переглядів
1064 переглядів

Про книгу «Стріляй, як дівчисько» Мері Дженнінґз Геґар

“Стріляй, як дівчисько” – прониклива драма про нелегкі військові будні американського пілота Мері Дженнінґз Геґар. Ця відважна дівчина врятувала більше ста вояків під час бойових дій в Афганістані. За свої подвиги майор військово-повітряних сил Сполучених Штатів Америки отримала найвищу військову відзнаку – “Пурпурове серце”.

Ця книга – мемуари героїчної льотчиці, пройняті життєвою філософією, добрим гумором та відчуттям патріотизму. Якщо вам близький жанр військової драми з атмосферним описом воєнного антуражу, вам обов’язково треба скачати й прочитати цю драматичну історію.

Мері Дженнінґз Геґар розкриває перед читачем подробиці свого життя, дозволяючи зазирнути в душу. Починаючи читати книгу “Стріляй, як дівчисько”, бачиш перед собою молоду й діяльну дівчину, яка твердо вирішує стати пілотом і готова подолати будь-які труднощі заради своєї мрії. Її запал не згас навіть тоді, коли вона отримала перше бойове завдання на межі життя і смерті.

Авторка запрошує побути разом з нею на страшному полі бою, розділити ті емоції, що розривали її серце. Тричі жінка відправлялася в самий епіцентр бойових дій, щоб вивезти поранених вояків. Та одного разу їй не пощастило – пошуково-рятівний вертоліт був збитий, а льотчиця отримала серйозне поранення. Та попри це їй вдалося організувати рятівну операцію та вибратися з ворожого оточення з кількома десятками поранених солдатів.

Після закінчення війни з Афганістаном льотчиця продовжила відстоювати активну громадську позицію, боротися за права жінок. Вона добилася у керівництва держави, щоб жінкам було надано право брати участь у бойових діях нарівні з чоловіками. Своєю сміливістю й витривалістю, патріотизмом і вірою в перемогу Мері Дженнінґз Геґар змушує нас замислюватися над справжніми людськими цінностями та вмінням загартувати свою волю та характер. Кожен з нас творить історію своєї країни та впливає на її перемоги й поразки, розвиток і занепад.

У 2017 році на телевізійні екрани вийшов фільм з однойменною назвою за сюжетом книги “Стріляй, як дівчисько”, в якому головна роль дісталася відомій актрисі Анджеліні Джолі. Ця військова драма, заснована на реальних подіях, не могла пройти повз кінематограф.

Скачати безкоштово книгу «Стріляй, як дівчисько» Мері Дженнінґз Геґар

Рекомендації

Відгуки на книгу «Стріляй, як дівчисько» Мері Дженнінґз Геґар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *