«Струни душі» Уляна Пас

«Струни душі» Уляна Пас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
225 переглядів
225 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Струни душі» Уляни Пас (анотація)

Почувши твій голос вперше, я закохалася… саме у нього. Він снився мені ночами та не покидав моїх думок. Шкода, що такий хлопець, як ти, не обділений жіночою увагою і ніколи не гляне на мене так, як би я цього хотіла.

Але все зміниться, коли ми почнемо тісно співпрацювати. Я пізнаю тебе краще, а ти зрозумієш, яка глибока у мене душа.

Це буде моє перше щире кохання. Я не зможу жити без тебе і твого голосу. А ти скажеш, що я – твоє натхнення.

Ми поринемо у ці почуття з головою. Будемо дихати ними…

Наша історія повинна мати щасливий кінець… Але чи буде він таким? І скільки випробувань нам доведеться пройти, щоб в кінці залишитися разом?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Струни душі» Уляни Пас українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Струни душі» Уляни Пас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *