«Сценарії життя людей» Клод М. Штайнер

«Сценарії життя людей» Клод М. Штайнер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5101 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сценарії життя людей» Клода М. Штайнера (анотація)

Ми живемо у світі стереотипних стосунків і банальних сценаріїв. Чи погано це, досліджує Клод Штайнер, спираючись на власний психотерапевтичний досвід і здобутки Еріка Берна, свого вчителя і наставника.

Банальні сценарії, за якими живуть люди, передаються з покоління в покоління, а вихід із пастки стереотипів може бути болючим. Але він можливий. Клод Штайнер детально розбирає основні сценарії та аналізує моделі стосунків між чоловіками та жінками. Крім цього, автор присвячує розділ важливості психотерапії та розказує, як можна уникнути деяких помилок під час терапії. Наостанок він дає поради, як подолати шкідливий вплив сценарію, вийти за межі стереотипних гендерних ролей і, що дуже важливо, як виховати дітей, аби вони не потерпали від банальних сценаріїв своїх батьків.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сценарії життя людей» Клода М. Штайнера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Сценарії життя людей» Клода М. Штайнера українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сценарії життя людей» Клода М. Штайнера

Одна відповідь до “Сценарії життя людей”

  1. Валерія Валерія сказав:

    Ще з дитинства я знала, що стереотипи мене погублять. Книга Сценарії життя людей допомогла мені зрозуміти, що цілісній людині не потрібно жити думками інших, в неї є все, щоб стати особливою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *