«Створи щось. Історії, які неможливо (не) прочитати (збірник)» Чак Поланік

«Створи щось. Історії, які неможливо (не) прочитати (збірник)» Чак Поланік

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5236 переглядів
5236 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Створи щось. Історії, які неможливо (не) прочитати (збірник)» Чака Поланіка (анотація)

Той самий Чак Поланік, батько славнозвісного «Бійцівського клубу» підготував для своїх прихильників щось новеньке! Книга «Створи щось. Історії, які неможливо (не) прочитати» представляє собою збірник коротких есе, мимо яких дійсно не можна пройти.

Головні герої – різношерста публіка. Кожен має якусь ваду, яка або зовсім не шкідлива, або ж заважає нормально жити її носію, а то й всім оточуючим. В цілому, ці історії із життя. Про нас з вами – таких різних, недосконалих, слабких і в той же час таких потрібних і незамінних. Гротескно і реалістично письменник показує цінність кожної людини, навіть тієї, яку вважають поганою.

Рекомендуємо читати онлайн книгу «Створи щось» (збірка) Чака Поланіка українською мовою в нашій електронній бібліотеці. Серед новел збірки – «Лук», «Зомбі», «Фенікс», «Правда життя» – вони захоплюють, викликають емоційний шок, підштовхують до роздумів – автор своєму стилю не зраджує.

Увага! Обмеження 18+. Скачати книгу «Створи щось. Історії, які неможливо (не) прочитати» (збірка) Чака Поланіка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Запашна кава, улюблені солодощі і літературний вибух в руках – гарантія приємного відпочинку.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Створи щось. Історії, які неможливо (не) прочитати (збірник)» Чака Поланіка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Створи щось. Історії, які неможливо (не) прочитати (збірник)» Чака Поланіка

Природа счастья в том, что мы познаем его, лишь утратив.

Есть такая ложь, что скрепляет брак куда крепче любой свадебной клятвы.

Всё, что позже смотрится круто, сперва приводит в ужас.

Любовь к животному – коню, кошке, собаке – это всегда романтическая трагедия. Ведь ты любишь того, кто заведомо умрет прежде тебя.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Створи щось. Історії, які неможливо (не) прочитати (збірник)» Чака Поланіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *