«Суча дочка» Валентина Мастєрова

«Суча дочка» Валентина Мастєрова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2483 переглядів
2483 переглядів

Про книгу «Суча дочка» Валентини Мастєрової

Роман «Суча дочка» – пронизлива історія про відчайдушний жіночий подвиг – виховання чужої дитини та хрест, який несла на своїх плечах головна героїня книги Олена. Дівчина розуміла, що діти не повинні відповідати за гріхи батьків, тому вирішила забрати новонародженого хлопчика, якого кинула напризволяще її краща подруга.

Це сталося настільки швидко, що Люба та Олена не встигли усвідомити, що відбувається. Дівчата поїхали шукати кращої долі до міста, і воно зустріло їх, іронічно посміхаючись та підготувавши юним селянкам багато пасток. Громом серед ясного неба стала звістка про вагітність Люби. Розуміючи, що дитина на руках – це величезна відповідальність, труднощі та пляма на репутації юної дівчини, вона залишила малюка на вокзалі. Оленка прихистила нещасне маля та повернулася з ним до рідного села – назустріч ганьбі та зламаній долі.

Валентина Мастєрова пише про долю молодої жінки проникливо та емоційно, передаючи весь біль та відчай нашої жорстокої реальності. Починаючи читати онлайн цю драматичну книгу, з головою занурюєшся в сюжетні перипетії та живеш одним життя з головними героями, проймаючись їхніми стражданнями та відчуттями.

Образ Олени – приклад відважної та сильної Матері, яка кидає виклик всьому світові заради своєї дитини, забуваючи про власне життя й незважаючи на людський осуд. Яку ціну буде готова заплатити новоспечена матір за спокій і щастя маленького Івана, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Суча дочка» Валентини Мастєрової.

Така література – величезна робота для серця й душі. Подібні книги ламають стереотипи суспільних цінностей та надихають на милосердя й любов, розкривають справжню мудрість та показують всю гіркоту нашого несправедливого й строкатого життя. Кожна сторінка книги «Суча дочка» сповнена душевності та сумною надії на краще. До останнього віриш, що доля нагородить Олену за її мужність та незламність. Кінцівка твору доводить: наше життя – дуже складний механізм з тільки йому відомими закономірностями й дивними сюрпризами.

Всі бажаючи можуть читати онлайн цей твір в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Для скачування наш сайт пропонує матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf, що також знаходяться у вільному доступі.

Цитати з книги «Суча дочка» Валентини Мастєрової

Не бійся гада, що по землі повзає, бійся його у людині, бо того можеш не розгледіти, поки не укусить

Повертатися до батькової хати

— чи є у світі що солодше для серця!? Відчувати лагідне тепло домівки, її незрадливу любов. Стати маленькою, стати дитиною, пригорнутися до рідного плеча. «Тату, мамо. Тату, мамо!» — щасливий той дорослий, хто має до кого вимовити ці слова.

-Щоб зрозуміти, що воно таке- світло, треба спочатку пізнати темряву. На зміну ночі завжди приходить день, і цього ніхто не може змінити. Розвидніється ще й в Україні, повірте мені.

Кохання буває перше і останнє, справжнє і легковажне. Але як розпізнати, що то останнє, що то справжнє, а все, що було до нього, не варте пам'яті? І чи потрібно розпізнавати, а не стати на поєдинок із власним серцем, щоб убити в ньому, можливо, найвеличніше своє почуття? І що страшніше в цьому поєдинку – бути переможеним чи переможцем?

Завантажити безкоштовно книгу «Суча дочка» Валентини Мастєрової

Рекомендації

Відгуки на книгу «Суча дочка» Валентини Мастєрової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *