«Сучасна казка» Зеля Холмс

«Сучасна казка» Зеля Холмс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
102 переглядів
102 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сучасна казка» Зелі Холмс (анотація)

Маленький хлопчик уперше зовсім випадково залишається сам удома. Звісно, що це не могло не викликати цілу низку несподіваних подій, через які дитина зіткнулася зі справжніми страхами. Та, виявляється, ці справжні страхи є в кожного свої. Скільки б ми не шукали щастя, допоки не подолаємо власні страхи, ми так і не зможемо помітити, що саме це щастя вже оточує нас…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сучасна казка» Зелі Холмс українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сучасна казка» Зелі Холмс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *