«Суддя» Ольга Лавін
521 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Суддя» Ольги Лавін (анотація)

– Вибачте. Але я зовсім не пригадую, коли ми перейшли з Вами на – ти?

– Прямо зараз, Майя. Чи ти проти? – посміхається і мало не втискає мене у двері мого власного авто. Він високий, і я йому ледь дістаю до шиї. Але…

– Переставте машину, Євгене, – здіймаю голову і зустрічаюся з ним поглядами. При тьмяному освітленні кількох ліхтарів усе одно видно було його нахабну посмішку. Терпіти не можу таких мужиків. Та й узагалі…

– А якщо я не хочу, щоб ти їхала? Скажи, ти така ж пластична в ліжку? Я б заплатив, якби ти показала мені кілька цікавих трюків. Скільки ти отримала за виступ? Я платитиму вдвічі більше! – прошепотів в губи і я тут же відчула пари алкоголю.

– Відваліть! – з усієї сили відштовхнула його. Мені так здавалося, але насправді він не зрушив ні на сантиметр.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Суддя» Ольги Лавін українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Суддя» Ольги Лавін українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Суддя» Ольги Лавін

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *