«39 ключів. Кехіли проти Весперів. Книга 6. Судний день» Девід Балдаччі

«39 ключів. Кехіли проти Весперів. Книга 6. Судний день» Девід Балдаччі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
677 переглядів
677 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «39 ключів. Кехіли проти Весперів. Книга 6. Судний день» Девіда Балдаччі (анотація)

Чи здатні звичайні підлітки впоратись самотужки з ворогом, який вирізняється хитрістю і підлістю? Якщо мова про дітей родини Кехіл, то відповідь буде ствердною. У цьому може переконатись кожен, хто буде читати онлайн книгу «39 ключів. Кехіли проти Весперів. Книга 6. Судний день» Девіда Балдаччі українською мовою із пригодницького циклу «39 ключів».

Веспери – це представники таємної злочинної організації, які викрали аж сім представників сімейства Кехіл. А головним героям, щоб їх врятувати (чи хоча б спробувати це зробити), необхідно було приносити різні викупи, збираючи їх по всьому світу. Хлопець і дівчина змушені були мотатись по різним країнам і виконувати завдання. І вони змогли з ними впоратись, хоч і здавалось, що підліткам таке не під силу.

Коли вже здавалось, що все зроблено і можна видихнути з полегшенням, з’ясувалось, що це далеко не кінець, а у Весперів нова жахлива ідея, яку вони збираються реалізовувати. Точніше сказати, це робитиме один представник організації. Він збирається вчинити злочин планетарного масштабу, від якого постраждають невинні люди. І якщо головні герої разом з друзями його не спинять, непереливки буде всьому людству…

Чи впораються підлітки з цією ситуацією? Щоб дізнатись, варто скачати книгу «39 ключів. Кехіли проти Весперів. Книга 6. Судний день» Девіда Балдаччі українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «39 ключів. Кехіли проти Весперів. Книга 6. Судний день» Девіда Балдаччі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «39 ключів. Кехіли проти Весперів. Книга 6. Судний день» Девіда Балдаччі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *