«Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту» Браян Стівенсон

«Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту» Браян Стівенсон

  • Назва: Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту
  • Письменник: Браян Стівенсон
  • Рік: 2017
  • Видавництво: Наш Формат
  • Жанри: Зарубіжна публіцистика, 📝 Публіцистика, Історії з життя, Документальна література, Біографії і Мемуари
  • ISBN: 978-617-7279-72-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1850 переглядів
1850 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту» Браяна Стівенсона (анотація)

Книга «Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту» Браяна Стівенсона написана для того, щоб показати людям, що система правосуддя не завжди працює ідеально, тож у ній теж бувають «збої», а її представники теж припускаються помилок.

Сам Стівенсон працює юристом і веде боротьбу за права людей, яких було несправедливо засуджено. Він постійно стикається у своїй практиці з випадками, коли люди отримують покарання за злочини, яких не скоювати, або ж просто занадто суворі вироки. Декому навіть призначають смертну кару, хоча людина цього не заслуговує.

У книзі автор саме про такі випадки і розповідає детально. Про людей, про те, що вони робили або не робили, про умови, у яких вони змушені знаходитись, про ставлення до них з боку правоохоронців і загалом системи правосуддя, а також про те, як йому вдається добитись справедливості (хоча й не завжди) і врятувати тих, хто насправді не був винуватий. Підопічними Стівенсона стають різні люди. Це і жінки, і підлітки, і чоловіки, і ті, хто став жертвою чужого обману.

Автор розповідає правду, про яку майже ніхто не знає і навіть не здогадується, але суспільство повинно про неї дізнатися. Чи можна назвати цю книгу мемуарами? Певно, що так, адже у ній автор розповідає про події з життя – власного і чужого. А історії, які він описує, не можуть нікого залишити байдужим, бо вони емоційні і зрозумілі багатьом. Коли хтось чинить несправедливо, має бути і той, хто боротиметься за відновлення справедливості.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту» Браяна Стівенсона та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту» Браяна Стівенсона: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту» Браяна Стівенсона і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту» Браяна Стівенсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *