«Суджений, або Шлюб з розрахунку» Ольга Обська

«Суджений, або Шлюб з розрахунку» Ольга Обська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
824 переглядів
824 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Суджений, або Шлюб з розрахунку» Ольги Обської (анотація)

Ксенія йде в шлюбне агентство виключно, щоб підтримати сестру. Сама вона заміж не збирається. Їй поки не до цього. Тому спеціально заповнює анкету так, щоб у базі холостяків підходящої для неї кандидатури не знайшлося. Однак комп’ютерна програма все ж знайде для Ксенії ідеального нареченого. Якби Ви знали, хто ним виявиться, і в яку історію, як наслідок, втрапить наша героїня…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Суджений, або Шлюб з розрахунку» Ольги Обської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Суджений, або Шлюб з розрахунку» Ольги Обської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *