«Сумний кипарис» Аґата Крісті

«Сумний кипарис» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1173 переглядів
1173 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сумний кипарис» Аґати Крісті (анотація)

Книга «Сумний кипарис» Аґати Крісті – приклад класичного англійського детектива, у якому читачам пропонується разом з головним героєм провести розслідування і відшукати злочинця. Хоча тут на перший погляд може видатись все просто і зрозуміло, але будуть деякі «підводні камені».

Розповідь починається з підготовки до весілля. Елінор та Родді збираються одружитись і ця подія повинна стати однією з найщасливіших у їх житті. Вони вірять у те, що разом проживуть довге життя в любові та злагоді, а фінансову стабільність забезпечить спадок, який колись отримає Елінор від своєї хворої тітоньки Лорі, бо вона ж її єдина спадкоємиця. Принаймні так героїня думала.

Сумніви з’явились у той момент, коли надійшов лист від «Доброзичливця», у якому було написано про ще одну спадкоємицю – Мері Джеррард, яка була вихованкою тітки Лорі. Вона ніби як теж може претендувати на спадок… Тільки зробити Мері цього вже не встигає, бо її знаходять мертвою. А до цього помирає і сама тітка. Всі підозри падають на Елінор, яка згодом і сама зізнається у злочині…

Здається, тут все зрозуміло, але у Еркюля Пуаро, який береться за цю справу, виникають деякі сумніви в однозначності ситуації. Можливо, у цій історії замішаний ще хтось, і легендарному сищику потрібно це з’ясувати. Багато чого підкаже його інтуїція…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сумний кипарис» Аґати Крісті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сумний кипарис» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *