«Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле» Ілсе Санд

«Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле» Ілсе Санд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9076 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле» Ілсе Санди (анотація)

Розставання з романтичним партнером, хорошим другом чи втрата близької людини – це болісний етап життя для кожного. І, здається, немає світла в кінці тонелю – лише темрява і самотність. Проте будь-яке розставання чи втрату можна не тільки пережити, а й перетворити на нову сторінку життя. Головне, правильно розуміти ситуацію та мужньо зустріти труднощі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле» Ілсе Санди та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле» Ілсе Санди: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле» Ілсе Санди і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле» Ілсе Санди українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сумую за тобою. Як пережити біль розставання, відновити стосунки та відпустити минуле» Ілсе Санди

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *