«Суперінтелект. Стратегії і небезпеки розвитку розумних машин» Нік Бостром

«Суперінтелект. Стратегії і небезпеки розвитку розумних машин» Нік Бостром

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
703 переглядів
703 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Суперінтелект. Стратегії і небезпеки розвитку розумних машин» Ніка Бострома (анотація)

Футурологи попереджають: штучний інтелект з’явиться вже у 2040–2050 роках. Та чи готовим до нього буде людство? Чи розіграється сценарій, не менш яскравий, як у блокбастерах: розумні машини повстануть проти людей і знищать їх? Професор Оксфорду Нік Бостром наголошує: тільки від нас залежить, до кращого чи гіршого призведе поява розумних машин.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Суперінтелект. Стратегії і небезпеки розвитку розумних машин» Ніка Бострома українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Суперінтелект. Стратегії і небезпеки розвитку розумних машин» Ніка Бострома

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *