«Сусід» Христина Лукащук

«Сусід» Христина Лукащук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1892 переглядів
1892 переглядів

Про книгу «Сусід» Христини Лукащук

Христина Лукащук, сучасна українська художниця та письменниця, пропонує читачам відправитися у самісіньке пекло кохання – неоднозначного почуття, що роздирає на шматки та забирає будь-яку надію на щасливе життя.

Її книга “Сусід” – це інтригуюча та драматична історія про звичайну жінку, яка відчула на собі не одну іронічну посмішку долі. Читати цей роман буде цікаво всім любителям психологічних драм у поєднанні з розслідуванням особистих таємниць і розкриттям загадкових образів.

Головна героїня книги “Сусід” Вікторія пережила принизливу зраду, в якій могла звинувачувати тільки себе. Її чоловік Олег запропонував їй фіктивно розлучитись задля значної долі спадку від померлої родички. Ошелешена жінка наївно погодилася, проте більше не бачила ані Олега, ані його грошей, які він дійсно отримав. З того часу в її житті розпочався новий етап – повна порожнеча, що іноді переривалася дивним подіями та сюрпризами. Чи знайдеться в її серці місце для нових почуттів?

З перших сторінок роману “Сусід” Христина Лукащук щиро відкриває перед читачем внутрішній світ головної героїні – її емоції та несміливі сподівання, відчай і страхи, біль самотності та фантазії, породжені хворобливою уявою.

Вікторія знайшла для себе нову забаву – вивчати особистість сусіда, який робить за стінкою неймовірні речі. То він здається жінці пристрастним коханцем, то жорстоким злодієм, то романтичним кавалером. Хто насправді є тим невловимим чоловіком, який змушує то страждати, то плакати від щастя свою співмешканку? Напруження зростає до останньої сторінки книги, а потім виливається на читача приголомшливим фіналом.

На тих, хто вирішить скачати цей роман талановитої львів’янки, чекають інтриги та розслідування, занурення у строкате життя пересічної української жінки, яка працює у банківській сфері та намагається розібратися у стосунках з колегами та керівництвом. І звичайно червоною ниткою крізь усю розповідь проходить кохання – те, що воно дає та що забирає у кожного з нас.

Скачати безкоштово книгу «Сусід» Христини Лукащук

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сусід» Христини Лукащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *