«Сватання на Гончарівці» Григорій Квітка-Основ’яненко

«Сватання на Гончарівці» Григорій Квітка-Основ’яненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3434 переглядів
3434 переглядів

Про книгу «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненко

Григорій Квітка-Основ’яненко – талановитий український прозаїк, творчість якого значно розширила можливості української літератури ще на початку XIX століття. Окрім яскравого, живого мовлення, його твори виділяються дотепністю й гумором, що виходив з національної української культури. І книга «Сватання на Гончарівці» – одна з таких «перлин» українського гумору.

У центрі сюжетної лінії п’єси – народний обряд сватання з розкриттям колоритних образів головних героїв. Уляна та Олексій кохають одне одного та мріють одружитися, проте на заваді їхнього щастя стоїть мати Уляни, яка бажає своїй доньці «кращої долі». Вона знайшла для Уляни «гідного» нареченого – дурнуватого, але багатого Стецька.

Чим закінчаться ці сімейні суперечки, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн книгу «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненка українською мовою. Автор висміює прагнення розбагатіти будь-якою ціною, іронізує з віри у чужі цінності, через що українське, самобутнє висувається на другий план. Події розгортаються динамічно, а народна мова додає особливої «родзинки» у зміст п’єси.

Якщо ви хочете відчути гордість за яскраву українську мову й культуру, відпочити й посміятися від душі, пропонуємо скачати книгу «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненка у нашій бібліотеці, обравши найзручніший формат серед запропонованих: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Скачати безкоштово книгу «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сватання на Гончарівці» Григорія Квітки-Основ’яненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *