«Свекруха» Марко Вовчок

«Свекруха» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
880 переглядів
880 переглядів

Про книгу «Свекруха» Марко Вовчок

Оповідання «Свекруха» Марка Вовчка належить до соціально-побутових творів та увійшло у відому збірку «Народні оповідання» (1857 р.). У творі порушено гостру проблему родинних стосунків. Це історія злої вдови Орлихи, яка прагне звести нанівець життя власного сина й нелюбої невістки. Що саме накоїть свекруха, та яким фіналом обернеться ця історія, ви зможете дізнатися з самого оповідання.

Книга «Свекруха» познайомить читача з проблемами, що наявні у багатьох українських родинах. Тема складних взаємостосунків батьків і дітей, свекрухи та невістки є актуальною й у наш час. Письменниця вміло змалювала образи головних героїв, застосовуючи живі діалоги та різні художні засоби для надання оповіданню реалістичного відтінку. Тема родинних стосунків зустрічається у багатьох творах майстрині художнього слова («Не до пари», «Викуп», «Павло «Чорнокрил»).

На нашому сайті електронних книжок можна скачати книгу «Свекруха» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) та прочитати її на улюбленому мобільному пристрої.

Пропонуємо й інший варіант: читати онлайн книгу «Свекруха» Марка Вовчка українською мовою безпосередньо в нашій електронній бібліотеці. Ознайомитися з відомим оповіданням української письменниці буде теж зручно.

Скачати безкоштово книгу «Свекруха» Марко Вовчок

Рекомендації

Відгуки на книгу «Свекруха» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *