«Свекруха» Марко Вовчок

«Свекруха» Марко Вовчок

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2821 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Свекруха» Марко Вовчок (анотація)

Оповідання «Свекруха» Марка Вовчка належить до соціально-побутових творів та увійшло у відому збірку «Народні оповідання» (1857 р.). У творі порушено гостру проблему родинних стосунків. Це історія злої вдови Орлихи, яка прагне звести нанівець життя власного сина й нелюбої невістки. Що саме накоїть свекруха, та яким фіналом обернеться ця історія, ви зможете дізнатися з самого оповідання.

Книга «Свекруха» познайомить читача з проблемами, що наявні у багатьох українських родинах. Тема складних взаємостосунків батьків і дітей, свекрухи та невістки є актуальною й у наш час. Письменниця вміло змалювала образи головних героїв, застосовуючи живі діалоги та різні художні засоби для надання оповіданню реалістичного відтінку. Тема родинних стосунків зустрічається у багатьох творах майстрині художнього слова («Не до пари», «Викуп», «Павло «Чорнокрил»).

На нашому сайті електронних книжок можна скачати книгу «Свекруха» Марка Вовчка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) та прочитати її на улюбленому мобільному пристрої.

Пропонуємо й інший варіант: читати онлайн книгу «Свекруха» Марка Вовчка українською мовою безпосередньо в нашій електронній бібліотеці. Ознайомитися з відомим оповіданням української письменниці буде теж зручно.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Свекруха» Марко Вовчок українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Свекруха» Марко Вовчок українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Свекруха» Марко Вовчок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *