«Свідок обвинувачення та інші історії» Аґата Крісті

«Свідок обвинувачення та інші історії» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
719 переглядів
719 переглядів

Про книгу «Свідок обвинувачення та інші історії» Аґати Крісті

Аґата Крісті – визнана на весь світ Королева детективу, тому її твори ніколи не перестануть дивувати й захоплювати дух. Представляємо вам її чудову збірку «Свідок обвинувачення та інші історії», що вміщує дванадцять блискучих детективів. Особливе місце серед них посідає оповідання з однойменною назвою – «Свідок обвинувачення». Воно вважається діамантом у творчості Крісті, тому не дивно, що за мотивами цього оповідання створена захоплююча вистава.

Іноді сімейні таємниці утворюють справжню пастку – так відбулося і в цій книзі. Головний герой твору на ім’я Леонардо раптово стає підозрюваним у вбивстві однієї жінки похилого віку, а його дружина ще більше підлила масла у вогонь – почала на судовому слуханні свідчити проти нього. Дійсно, у чоловіка було багато мотивів для вбивства: він був знайомим цієї пані, часто відвідував її, до того ж вона заповідала йому майже все своє майно. Проте Леонард настільки щирий та засмучений, що йому починаєш вірити.

Це оповідання можна назвати психологічною гойдалкою. Винуватий чи ні? Обманює чи каже правду? Протягом усієї історії читач постійно знаходиться у роздумах, схиляючись то до однієї, то до іншої точки зору відповідно до отриманих фактів. Кінцівка, як завжди, вражає своєю неочікуваністю та змушує читача ще і ще раз захоплюватися детективним талантом письменниці.

Книга «Свідок обвинувачення та інші історії» – доказ справжньої письменницької майстерності. Далеко не кожний може написати шедевр розміром у кілька сторінок, щоб він захопив своїм сюжетом та розкрив його в повній мірі. Тут варто зазначити про наявність унікальних детективів «Таємниця блакитної вази», «Другий гонг», «Котедж солов’їв», «Четвертий чоловік», «S.O.S.». Всі оповідання, що входять до збірки, змушують замислитися про те, чи знаємо ми насправді своїх рідних і близьких, які можуть ховати від нас свої «скелети в шафі».

Наші користувачі можуть скачати «Свідок обвинувачення та інші історії» Аґати Крісті на цьому сайті у форматах fb2, txt, epub та rtf. Якщо ви бажаєте читати онлайн цю неймовірну книгу, пропонуємо скористатися матеріалами нашої віртуальної бібліотеки безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Свідок обвинувачення та інші історії» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «Свідок обвинувачення та інші історії» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *