«Світ очима кота Боба» Джеймс Бовен

«Світ очима кота Боба» Джеймс Бовен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2198 переглядів
2198 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Світ очима кота Боба» Джеймса Бовена (анотація)

Джеймс Бовен подарував світу багато драматичних повістей, котрі зачаровують нас своїм сюжетом, пронизують душу найщирішими почуттями та емоціями. Один з таких романів, книга «Світ очима кота Боба», розкаже нам неймовірну історію дружби між звичайним котом та талановитим вуличним музикантом з Лондону.

Герої книги зустрілись не випадково. Всього за декілька років Джеймс втратив все, що так любив. Йому наче повітря повинен був друг, той, хто зрозуміє його, вислухає і допоможе пережити горе. Він довго шукав товаришів серед людей, проте ніхто так і не відгукнувся. Чому від чоловіка відвернулись всі, кого він раніше вважав своїм другом? Що йому прийшлось пережити в минулому? Про це ви дізнаєтесь, почавши читати онлайн книгу «Світ очима кота Боба» Джеймса Бовена українською мовою.

Неочікувано для самого себе герой знайшов найкращого друга в звичайному бродячому котові. Той підійшов до нього якраз в той момент, коли Джеймс виконував одну з найсумніших пісень зі свого репертуару. Кіт наче зрозумів, що чоловікові вкрай потрібна підтримка і допомога.

Разом віддані одне одному товариші пройшли через багато випробувань, однак все ж змогли зберегти міцну, хоч і таку незвичайну дружбу. Що допомогло героям? Відповідь ви знайдете, якщо вирішите скачати книгу «Світ очима кота Боба» Джеймса Бовена безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Світ очима кота Боба» Джеймса Бовена українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Світ очима кота Боба» Джеймса Бовена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *