«Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карл Эдуард Саган

«Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карл Эдуард Саган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
10923 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана (анотація)

Книга «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» – останній твір Карла Сагана, астронома, астрофізика, видатного популяризатора науки, яка вийшла вже після його смерті.

Міфи про Атлантиду та Лемурію, обличчя на Марсі, зустрічі з інопланетянами, магію та реінкарнацію, передбачення та астрологію, снігову людину та інші істоти і явища, в які вірять люди. Все це послідовно і нещадно викриває науковець.

Чому автор вважає, що все надзвичайне, те, що люди не можуть пояснити, створене невіглаством, страхом та користю? Дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Эдуарда Сагана безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дуже пізнавально та захоплююче!

Автор детально розглядає безліч історичних тем, котрі важливі для людства і зараз. Наприклад, про охоту на відьом. Або ж пояснює, звідки таке розповсюдження віри в інопланетян і як вона впливає на сучасне суспільство.

Якщо ви прагнете провести свій вільний час з користю, починайте читати онлайн книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Эдуарда Сагана українською мовою. Зацікавлення з’явиться з першої сторінки.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана

Одна відповідь до “Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі”

  1. Денис Денис сказав:

    Мені, як дуже допитливому хлопцю завжди було цікаво читати історії про прибульців. І тут я побачив книжку «Світ, повний демонів», звичайно пройти повз було не можливо. Я й уявити не міг, що НЛО не тільки краде людей для дослідів, а навіть вчиняє над ними сексуальне насилля. І це далеко не єдина таємниця, яка була відкрита для мене. Я б порекомендував цю книгу для людей, яким не все одно від того що відбувається за межами розуміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *