«Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карл Эдуард Саган

«Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карл Эдуард Саган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5596 переглядів
5596 переглядів

Короткий зміст книги «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана (анотація)

Книга «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» – останній твір Карла Сагана, астронома, астрофізика, видатного популяризатора науки, яка вийшла вже після його смерті.

Міфи про Атлантиду та Лемурію, обличчя на Марсі, зустрічі з інопланетянами, магію та реінкарнацію, передбачення та астрологію, снігову людину та інші істоти і явища, в які вірять люди. Все це послідовно і нещадно викриває науковець.

Чому автор вважає, що все надзвичайне, те, що люди не можуть пояснити, створене невіглаством, страхом та користю? Дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Эдуарда Сагана безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дуже пізнавально та захоплююче!

Автор детально розглядає безліч історичних тем, котрі важливі для людства і зараз. Наприклад, про охоту на відьом. Або ж пояснює, звідки таке розповсюдження віри в інопланетян і як вона впливає на сучасне суспільство.

Якщо ви прагнете провести свій вільний час з користю, починайте читати онлайн книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Эдуарда Сагана українською мовою. Зацікавлення з’явиться з першої сторінки.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана

Одна відповідь до “Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі”

  1. Денис Денис сказав:

    Мені, як дуже допитливому хлопцю завжди було цікаво читати історії про прибульців. І тут я побачив книжку «Світ, повний демонів», звичайно пройти повз було не можливо. Я й уявити не міг, що НЛО не тільки краде людей для дослідів, а навіть вчиняє над ними сексуальне насилля. І це далеко не єдина таємниця, яка була відкрита для мене. Я б порекомендував цю книгу для людей, яким не все одно від того що відбувається за межами розуміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *