«Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карл Эдуард Саган

«Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карл Эдуард Саган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1977 переглядів
1977 переглядів

Про книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана

Книга «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» – останній твір Карла Сагана, астронома, астрофізика, видатного популяризатора науки, яка вийшла вже після його смерті.

Міфи про Атлантиду та Лемурію, обличчя на Марсі, зустрічі з інопланетянами, магію та реінкарнацію, передбачення та астрологію, снігову людину та інші істоти і явища, в які вірять люди. Все це послідовно і нещадно викриває науковець.

Чому автор вважає, що все надзвичайне, те, що люди не можуть пояснити, створене невіглаством, страхом та користю? Дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Эдуарда Сагана безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Дуже пізнавально та захоплююче!

Автор детально розглядає безліч історичних тем, котрі важливі для людства і зараз. Наприклад, про охоту на відьом. Або ж пояснює, звідки таке розповсюдження віри в інопланетян і як вона впливає на сучасне суспільство.

Якщо ви прагнете провести свій вільний час з користю, починайте читати онлайн книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Эдуарда Сагана українською мовою. Зацікавлення з’явиться з першої сторінки.

Завантажити безкоштовно книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана

Рекомендації

Відгуки на книгу «Світ, повний демонів. Наука як свічка у пітьмі» Карла Сагана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *