«Світло, яке ми втратили» Джилл Сантополо

«Світло, яке ми втратили» Джилл Сантополо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2637 переглядів
2637 переглядів

Про книгу «Світло, яке ми втратили» Джилл Сантополо

Книга «Світло, яке ми втратили» – пронизлива історія про шалене, але таке нещасне кохання. Джилл Сантополо блискуче показала неочікувані вихиляси життєвої долі, змушені були кохати на відстані, не в змозі забути свої сильні почуття. Цей твір варто читати онлайн тим, хто розуміє важкість слова «вибір» і хоче з головою поринути в драматичну історія життя і кохання двох людей, у шалений вир почуттів і подій.

Вони зустрілися одинадцятого вересня – у страшний день, коли в США внаслідок теракту загинули багато людей. Проте цей день став щасливим для Люсі і Ґейба, адже вони знайшли одне одного. Їхня зустріч була короткою, проте дуже насиченою: молоді люди зрозуміли, що їхні серця сколихнуло дивне почуття.

Вдруге вони зустрілися в студентські роки і вирішили не відпускати одне одного. Та життя вирішило інакше: Люсі і Ґейб прагнули самовираження у своїх професіях. Жоден з них не хотів розпрощатися з мріями про кар’єру та пожертвував особистим щастям заради своїх планів на майбутнє. Так вони розійшлись…

Закоханим судилось зустрітися через тринадцять років. Знову іронія долі чи нарешті довгоочікувані проблиски щастя? Якими стали Гейб і Люсі? Чи досягли вони своїх мрій? Чи вважали вони себе щасливими? Відповіді на ці та інші запитання ви отримаєте, якщо вирішите скачати «Світло, яке ми втратили» Джилл Сантополо.

Книга написана напрочуд легкою мовою з глибоким зануренням у внутрішній світ головних персонажів. Читаючи про поневіряння та життєві випробування Люсі та Гейба, замислюєшся над своїми пріоритетами та ситуаціями морального вибору. І тут виникає питання: чому закохані люди не могли насолоджуватися одне одним? Вони жили в полоні своїх ілюзій, не хотіли йти на компроміс та пожертвували своїми почуттями. У романі «Світло, яке ми втратили» багато міркувань та рефлексії, і це допомагає читачу глибоко пройнятися головною проблемою твору.

Усі бажаючі знайдуть цю книгу в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Пропонуємо для скачування найзручніші формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf. Незважаючи на те, що цей роман залишає гіркий присмак втрачених надій, він надихає на пошук найголовніших цінностей та доводить, шо частинку світла можна знайти навіть у суцільній темряві.

Завантажити безкоштовно книгу «Світло, яке ми втратили» Джилл Сантополо

Рекомендації

Відгуки на книгу «Світло, яке ми втратили» Джилл Сантополо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *