«Світован» Мирослав Дочинець

«Світован» Мирослав Дочинець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1697 переглядів
1697 переглядів

Про книгу «Світован» Мирослава Дочинця

Книгу «Світован» можна назвати справжньою філософією життєвої мудрості, бо вона вчить найголовнішому – як знайти гармонію в нашому неспокійному світі, пізнавши себе й своє оточення. На сторінках книги читач зустрічається з великим мудрецем, українським Сократом – цілителем Андрієм Вороном, який навчився жити в гармонії з природою та Творцем.

Вирішивши читати онлайн книгу «Світован» Мирослава Дочинця українською мовою, ви зрозумієте справжню сутність природи, її велич і важливість для кожної людини. Головний герой навчає журналіста, який шукає сенс буття, як пізнати самого себе та знайти правильний шлях до життєвих цінностей, відкинувши все штучне й оманливе.

Мовлення мудреця-цілителя зачаровує народними діалектизмами й крилатими виразами. Майже кожну його фразу – влучний афоризм, що може стати життєвим девізом. Він розповідає, що значить вести здоровий спосіб життя, як навчитися розуміти свій організм і допомагати йому силами природи, як відкрити в собі невичерпні ресурси і навіть як навчитися кохати.

Якщо ви втомилися від щоденної метушні та хочете сконцентруватися на найголовнішому, відчути спокій та знайти джерела внутрішньої гармонії та щастя, поспішайте скачати книгу «Світован» Мирослава Дочинця у найбільш розповсюджених форматах електронних книг – fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), обравши будь-який з них безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Завантажити безкоштовно книгу «Світован» Мирослава Дочинця

Рекомендації

Відгуки на книгу «Світован» Мирослава Дочинця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *