«Світила» Елеанор Каттон

«Світила» Елеанор Каттон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
557 переглядів
557 переглядів

Про книгу «Світила» Елеанори Каттон

Книга «Світила» стала чи не найважливішою в творчому доробку письменниці Елеанор Каттон. Багато літературних критиків відзначили вміння автора заінтригувати свою аудиторію, майстерно описати події, що відбуваються в непростому житті кожного персонажу.

Пропонуємо скачати книгу «Світила» Елеанор Каттон безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) кожному цінителю сучасної гостросюжетної драми. Роман подарує вам тільки найщиріші емоції.

Сюжет книги перенесе нас в XIX століття. Нова Зеландія переживає період, відомий нам під назвою «золота лихоманка». Звідусіль прибувають люди, бажаючі швидко розбагатіти. Більшості з них не має чого втрачати, адже в своїй країні вони позбулися поваги і прав.

В кімнаті для куріння одного з місцевих готелів збирається доволі дивне товариство. Всі вони шоковані подіями, що відбулись тут напередодні. Таємничі зникнення людей, смертельні хвороби, напрочуд дивні природні явища – все це заставляє наляканих відвідувачів готелю задуматись і насторожитись. Ніхто з них не знає, чи доживе до завтрашнього ранку. Люди бояться, проте ніхто з них не показує цього.

Що ж насправді відбувається в провінційному містечку? Хто викрадає людей? Як зупинити це нашестя і куди тікати? Щоб дізнатись про це, рекомендуємо читати онлайн книгу «Світила» Елеанор Каттон українською мовою на нашому літературному порталі.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Світила» Елеанори Каттон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *