«Світила» Елеанор Каттон

«Світила» Елеанор Каттон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1530 переглядів
1530 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Світила» Елеанори Каттон (анотація)

Книга «Світила» стала чи не найважливішою в творчому доробку письменниці Елеанор Каттон. Багато літературних критиків відзначили вміння автора заінтригувати свою аудиторію, майстерно описати події, що відбуваються в непростому житті кожного персонажу.

Пропонуємо скачати книгу «Світила» Елеанор Каттон безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) кожному цінителю сучасної гостросюжетної драми. Роман подарує вам тільки найщиріші емоції.

Сюжет книги перенесе нас в XIX століття. Нова Зеландія переживає період, відомий нам під назвою «золота лихоманка». Звідусіль прибувають люди, бажаючі швидко розбагатіти. Більшості з них не має чого втрачати, адже в своїй країні вони позбулися поваги і прав.

В кімнаті для куріння одного з місцевих готелів збирається доволі дивне товариство. Всі вони шоковані подіями, що відбулись тут напередодні. Таємничі зникнення людей, смертельні хвороби, напрочуд дивні природні явища – все це заставляє наляканих відвідувачів готелю задуматись і насторожитись. Ніхто з них не знає, чи доживе до завтрашнього ранку. Люди бояться, проте ніхто з них не показує цього.

Що ж насправді відбувається в провінційному містечку? Хто викрадає людей? Як зупинити це нашестя і куди тікати? Щоб дізнатись про це, рекомендуємо читати онлайн книгу «Світила» Елеанор Каттон українською мовою на нашому літературному порталі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Світила» Елеанори Каттон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Світила» Елеанори Каттон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *