«Священна книга гоповідань» Павло Петрович Коробчук

«Священна книга гоповідань» Павло Петрович Коробчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2032 переглядів
2032 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Священна книга гоповідань» Павла Петровича Коробчука (анотація)

Павло Коробчук – один з найцікавіших письменників молодого покоління, автор п’яти поетичних збірок та одного роману, лауреат багатьох конкурсів та літературних слемів. Його твори перекладено англійською, німецькою, італійською, польською, литовською, білоруською, словацькою, російською мовами. Народився й виріс у Луцьку, мешкає в Києві.

«Священна книга гоповідань» – історія життя трьох братів, які потрапляють у парадоксальні кримінальні та вуличні перипетії – викрадання дітей, махінації з нерухомістю, торгівля внутрішніми органами, пограбування банку і товарного поїзда, підробка наукових ступенів, підпал будинку, парламентські вибори, розгін Євромайдану тощо.

Ця книжка – своєрідний реквієм за гопниками. Книжка про віднаходження релігійності, про фікцію «своєї землі», про кризу середнього віку, про примирення зі старістю, зрештою – про любов.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Священна книга гоповідань» Павла Петровича Коробчука та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Священна книга гоповідань» Павла Петровича Коробчука: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Священна книга гоповідань» Павла Петровича Коробчука і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Священна книга гоповідань» Павла Петровича Коробчука

Нематеріальне важливіше – воно зникне тільки разом зі мною. А в кращому випадку протриває доше за мене.

Пенсіонери мають свій есесесер. Не мають, скажеш? А ти попробуй його у них відіжми.

Часто правдою є те, про що найголосніше кричать.

Релігія – підступна річ. Через неї можна позбутися не лише нирки, а й самої віри.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Священна книга гоповідань» Павла Петровича Коробчука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *