«Джек Тейлор. Книга 5. Священник» Кен Бруен

«Джек Тейлор. Книга 5. Священник» Кен Бруен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
559 переглядів
559 переглядів

Короткий зміст книги «Джек Тейлор. Книга 5. Священник» Кена Бруена (анотація)

П’ята книга про Джека Тейлора. Ірландія, яка погрязла в грошах і жадібності, більше не звертається до церкви за втіхою або втіхою. Але обезголовлення батька Джойса у сповідальні жахає навіть самого змученого мешканця Голуея.

Джек Тейлор, спустошений недавньою травмою особистої втрати, завжди вважав, що його не врятувати. Але нова робота дозволяє почати все спочатку, а несподіване партнерство дає надію на те, що його єдина відчайдушна мрія – про сім’ю – ще може здійснитися.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Джек Тейлор. Книга 5. Священник» Кена Бруена та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Джек Тейлор. Книга 5. Священник» Кена Бруена: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Джек Тейлор. Книга 5. Священник» Кена Бруена і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Джек Тейлор. Книга 5. Священник» Кена Бруена

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *